FinExpert.e15.cz

Zvýhodněné hotelové pobyty pro členy AXA CLUBU

Praha, 3. června 2011

Od 1. června se stává novým partnerem věrnostního programu AXA CLUB společnost Connex, přední poskytovatel dovolenkových incentive zájezdů ve střední Evropě. Držitelé Platební karty AXA CLUB díky této spolupráci získávají možnost nákupu pobytových poukazů v hotelech šestnácti zemí Evropy s 11% bonusem AXA.

„Držitelům AXA karty nabízíme exkluzivní možnost nákupu cenově mimořádně výhodných hotelových poukazů. Ty nejsou běžně v prodeji a nabízí se pouze pro firemní klientelu. Kromě již zmiňované cenové výhodnosti pobytů získají členové AXA CLUBU při platbě svou kartou 11% slevu na nákup každého z poukazů,“ uvedl Kristián Varga, Branch Manager společnosti Connex CEE.

Každý člen AXA CLUBU má od června letošního roku možnost zakoupit čtyři druhy poukazů pro dvě osoby: Holiday plus (1, 2 anebo 3 noci pobytu), HOTELBOX Aktivní odpočinek pro 2 (1 noc pobytu s polopenzí), Kouzlo & Tradice (2 noci pobytu včetně poukázky v hodnotě 44 EUR na restaurační či jiné služby hotelu), Vital & Aktiv (2 noci pobytu se snídaní, včetně poukázky v hodnotě 66 EUR na restaurační či jiné služby hotelu) dle vlastního výběru. K dispozici je pestrý výběr tří a čtyřhvězdičkových evropských hotelů s rozmanitou nabídkou dovolenkových témat, jako je wellness, lázně, relaxace či lyžování. Doba platnosti poukazů je minimálně jeden rok od zakoupení.

„AXA karta je podle nezávislých expertů hlasujících v ocenění Zlatá koruna již třetím rokem nejlepší platební kartou na českém trhu. Spolupráce se společností Connex ještě rozšiřuje spektrum výhod, které poskytuje,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Původem rakouská společnost Connex se svým zákazníkům věnuje už 25 let, během nichž postupně rozšířila svou činnost napříč západní a střední Evropou, kde pečuje o významné firemní klienty v oblasti věrnostních programů, promotion akcí a motivačních aktivit. V České republice úspěšně působí již od roku 2001. Smluvně spolupracuje s více než 2 000 tří až pěti hvězdičkovými hotely v šestnácti zemích Evropy,mezi něž patří například Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Maďarsko, Slovensko i Česká republika.

Connex je již čtrnáctým partnerem věrnostního programu AXA CLUB, jehož členy se mohou stát klienti finanční skupiny AXA. Ti při platbách AXA kartou získávají bonus, a to až 11 % z ceny nákupu. Klientům penzijního fondu může být získaný bonus pravidelně připisován na účet penzijního připojištění, ostatní klienti skupiny AXA ho mohou použít na úhradu pojistného či investici do jiného produktu.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená