FinExpert.e15.cz

Zuno začíná půjčovat

Praha, 29. března 2012

Online banka Zuno přichází po více než půlročním působení na českém trhu s novými produkty. K běžnému účtu, spořicímu účtu a termínovaným vkladům nově přibyl spotřební úvěr s názvem Půjčka a povolené přečerpání účtu Rezerva. Oba produkty lze vyřídit jednoduše online a Zuno je nabízí za 0 Kč.

Online banka i v tomto případě sází na férové podmínky a jednoduchý přístup. Bezúčelovou online Půjčku poskytuje bez ručitele, zbytečného dokládání příjmů a bez poplatku za poskytnutí. Noví i současní klienti si mohou půjčit až do výše 500 000 korun, přičemž si mohou sami nastavit pravidelný datum měsíční splátky. Zuno vychází klientům vstříc i prostřednictvím takzvaných „splátkových prázdnin“, kdy si klient může určit měsíc, ve kterém si chce od splátky oddychnout. Vedení Půjčky je pro všechny klienty za 0 Kč.

„Náročnější klienti se mohou rozhodnout pro Půjčku Plus,“ říká Milota Novodomcová, produktová manažerka Zuno. „Za 99 korun měsíčně s ní mají bez dodatečných poplatků k dispozici pojištění, sms upozornění o blížící se splátce, možnost změny smluvních podmínek a možnost úplného splacení Půjčky Plus kdykoli.“

Další novinku, povolené přečerpání účtu s názvem Rezerva, nabízí Zuno jak novým, tak stávajícím klientům, kteří si nechají na Účet zasílat výplatu. Výše Rezervy závisí na příjmu klienta a přečerpání je možné až do 100 000 korun. Na Účtu Plus navíc klienti při přečerpání do 2 500 korun neplatí žádné úroky.

„Věříme, že úvěrové produkty budou mezi našimi klienty stejně úspěšné, jako ty spořicí. Přicházíme s nabídkou, která je opět férová, transparentní a velmi rychle dostupná. Klienti si všechno vybaví jednoduše a hlavně online,“ dodává Tomáš Kuna, ředitel české a slovenské Zuno.

Online banka Zuno rakouské bankovní skupiny Raiffeisen Bank International získala od svého vstupu na český bankovní trh už 37 000 klientů. Ti si do banky uložili více než 13 miliard korun. Více než 50 procent klientů si získaly spořicí účty Spoř a Spoření Plus, které jsou v Zuno bez jakékoli vázanosti. Průměrný zůstatek klientů v bance převyšuje 370 000 korun.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená