FinExpert.e15.cz

ZLATÉ MINCE: Dárek nad dárky

Patříte mezi ty, kdo vybírají dárky snadno?

Nebo naopak v době konzumu máloco považujete za dárek? Ani jedna varianta nic nemění na skutečnosti, že to, co darujeme, by mělo udělat radost a mít co nejtrvalejší hodnotu. Dárky trvalé hodnoty mají tu výhodu, že radost z nich nevyprchá, naopak, s postupem času se zvyšuje. A co je tím ideálním dárkem? Společnost Zlaté mince – Numismatika nabízí širokou škálu hodnotných dárků i darů, kterými lze přinést radost pod vánoční stromek. Stříbrné či zlaté medaile a mince nebo investiční zlato jsou dárkem nad dárky!

Únava ze shánění, špatná volba, hromadění nejrůznějších předmětů, to vše jsou průvodní znaky dárkománie, kterou naše doba přináší. Kdo je unaven tímto fenoménem doby, jistě hledá úniky a jiné varianty.Vždyť hezký dárek udělá radost nejen obdarovanému, ale i dárci. Ne každý si libuje v technologických novinkách, kterým děti a vnoučata často rozumí lépe, stejně tak mnohým leží na srdci odtrženost dnešního života od tradičních hodnot.

Připomenout dětem dědictví a hodnoty, které nám zanechaly předchozí generace, můžeme prostřednictvím medailí nebo mincí připomínajících velké vynálezy, osobnosti našeho státu nebo milníky dějin. Až se budou jednou probírat vzpomínkami, tyto dárky jim připomenou nejen toho, kdo je obdaroval, ale i to, co utvářelo naši současnost. A ve chvílích, kdy to bude třeba, promění hodnotu drahého kovu za splnění svého snu nebo jim pomůže vyřešit momentální životní situaci. Hodnotný dárek v podobě mince, medaile či zlatého nugetu, nikoho neurazí, přinese radost i užitek bez ohledu na věk, vkus a životní styl.

Ve své vlastní emisní činnosti spolupracuje společnost Zlaté mince – Numismatika s předními sochaři, malíři a rytci, jejichž um dodá drahému kovu uměleckou hodnotu. Medaile jsou raženy v limitovaných edicích, každá je opatřena úředním puncem a certifikátem.Nejvzácnější z nich jsou ještě číslovány na hraně.

Věnovat hodnotný dárek z drahého kovu v době, kdy se svět financí ocitá v nejistotě, je jistě správnou volbou. Stačí si vybrat!

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená