FinExpert.e15.cz

ŽB: Nabídka Pioneer Investments RYTMUS

Program pravidelného investování Pioneer Investments RYTMUS, jehož prostřednictvím je možné investovat do zahraničních i tuzemských fondů skupiny Pioneer Investments, bude od 1. září nabízet i Živnostenská banka.  RYTMUS umožňuje zavést osobní finanční disciplínu a rozložit riziko v čase, ale za určitých podmínek také zvýšit zhodnocení oproti  jednorázovému investování.

Program RYTMUS nabízí možnost pravidelného investování s minimálním měsíčním vkladem 500 Kč u českých fondů, resp. 30 EUR u lucemburských fondů. Prostřednictvím programu RYTMUS je možné investovat do všech fondů, které Pioneer Investments v ČR nabízí - do fondů Pioneer Funds registrovaných v Lucembursku a i do fondů České rodiny Pioneer. Je možné mít paralelně založeno i více programů a částku sjednané pravidelné investice je možné snížit.

„Pravidelné investování prostřednictvím RYTMU umožňuje za určitých podmínek  vyšší zhodnocení oproti  jednorázovému investování. Potenciál vyššího zhodnocení je umožněn i snížením vstupních  poplatků, jež klientům  nabízíme,“ říká Ing. Kateřina Palková, ředitelka marketingu a distribuce Pioneer Investments ČR.

Pokud se klient zaváže k pravidelným měsíčním investicím po dobu pěti, resp. deseti let, Pioneer Investments mu nabízí možnost snížení vstupních poplatků až o 50%. V takovém případě je vstupní poplatek za veškeré plánované splátky stržen již z prvního vkladu (jenž je navýšen na trojnásobek měsíčního vkladu) a v následujících letech je již strháván pouze manažerský poplatek. Kumulovaně zaplacený vstupní poplatek tak investorovi nabízí tzv. odložit nákup PL, resp. koupit méně PL na začátku a více v průběhu investování. Takové řešení je výhodné nejen při poklesu trhů, ale uvažujeme-li i slevu na vstupním poplatku také při lineárním růstu fondu až do 10% p. a., resp. 15% při desetileté investici.

Program RYTMUS pro pravidelné investování do všech nabízených fondů skupiny Pioneer Investments je možné sjednat také přímo v Klientském centru Pioneer Investments a prostřednictvím spolupracujících finančních poradců.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená