FinExpert.e15.cz

Zájem o Internet Banku GE Money Bank v chytrých telefonech roste

Praha, 11. listopadu 2011

Webové stránky a Internet Banka přizpůsobené pohodlnému využívání v chytrých telefonech získávají na oblibě. Jen mobilní verzi Internet Banky GE Money Bank, která umožňuje jednoduché ovládání účtu, využilo od jejího spuštění 5. října již téměř 6 tisíc klientů. Zvyšování dostupnosti služeb banky uživatelům mobilních zařízení tím ale nekončí. Pro majitele chytrých telefonů s operačními systémy iOS a Android představí GE Money Bank ještě letos navíc speciální aplikaci.

„Jako  banka, která je inovátorem na bankovním trhu, se snažíme našim klientům usnadňovat život. Mobilní verzi našich internetových stránek a také Internet Banky jsme přizpůsobili situacím, které naši zákazníci nejčastěji řeší v terénu, kde nemají přístup k počítači. Nyní mohou ve svém mobilu dělat všechny běžné platební operace a mají k dispozici mnoho dalších informací a služeb,“ říká Ladislav Seifrt, ředitel přímého bankovnictví GE Money Bank.

Mobilní verze internetových stránek umožňuje klientům snadné vyhledání nejbližší pobočky i bankomatu propojené s GPS navigací, domluvení schůzky s bankéřem nebo například zjištění aktuálních kurzů měn a vypočítání splátky Expres půjčky. Jednoduše se zde přihlásí také do své Internet Banky. Tu má k dispozici již 75 % z těch, kteří mají u GE Money Bank běžný účet, konkrétně 600 tisíc zákazníků. Kvalitu Internet Banky GE Money Bank potvrzuje navíc třikrát po sobě získaná Cena veřejnosti v prestižní soutěži Zlatá koruna.

Díky Internet Bance v mobilu mohou klienti nyní spravovat své finance snadno i na cestách. K dispozici mají přehled o zůstatku na účtu, historii transakcí včetně těch nezaúčtovaných a samozřejmostí je rychlé odesílání plateb. Mohou si také dobít předplacené karty Go, Twist nebo Vodafone a měnit limity na platební kartě či zapnout a vypnout možnost internetových transakcí kartou. Nechybí ani nástroj k řízení rozpočtu – GE Money Manager.

„Další inovace, kterou plánujeme ještě na letošní rok, se bude týkat aplikace pro majitele chytrých telefonů. Ta bude mít dále vylepšenou verzi vyhledávání poboček a bankomatů a umožní využívat část obsahu stránek také bez připojení na internet,“ říká Ladislav Seifrt, a dodává: „Na příští rok chystáme nové způsoby bezkontaktních plateb prostřednictvím mobilních telefonů. Do naší nabídky tak přibude platební karta v mobilu prostřednictvím technologie NFC a dále virtuální peněženka provozovaná společností MOPET.“

Mobilní verze internetových stránek GE Money Bank je k dispozici na adrese m.gemoney.cz nebo si stačí naskenovat do mobilu QR kód, který zobrazí stránky automaticky.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená