FinExpert.e15.cz

Začíná „MasterCard Firemní banku roku 2006

Společnost MasterCard Europe je již druhým rokem partnerem prestižního sdružení CZECH TOP 100. Sdružení CZECH TOP 100 pravidelně pořádá žebříček nejúspěšnějších firem České republiky. V rámci tohoto žebříčku se bude letos již podruhé hlasovat také o ocenění MasterCard Firemní banka roku.

MasterCard Firemní banka roku je oceněním, které mapuje bankovní služby poskytované podnikatelským subjektům a klade si za cíl stát se užitečným kompasem kvality bankovních služeb pro firemní klientelu v České republice. Společnosti MasterCard a CZECH TOP 100 tak chtějí zdůraznit fakt, že kvalitní bankovní služby jsou v každé zemi jednou ze základních podmínek pro úspěšný rozvoj podnikatelského prostředí.

Prestižní ocenění „MasterCard Firemní banka roku 2006“ bude uděleno na základě hlasování finančních ředitelů nejvýznamnějších firem sdružených v CZECH TOP 100 v České republice, kteří budou hodnotit banky podle toho, jak vycházejí vstříc svými produkty a službami potřebám podnikatelských subjektů na území ČR.

Při hodnocení bankovních služeb budou finanční ředitelé vycházet z konkrétních zkušeností z oblastí, jakými jsou:

  • kvalita jednotlivých produktů poskytovaných bankami
  • inovace a vzájemná kompatibilita bankovních produktů
  • kvalita a spolehlivost poskytovaných služeb
  • vstřícnost bank při vyřizování klientských požadavků


„Společnost MasterCard si uvědomuje, že firemní klientela představuje pro finanční instituce velmi důležitý segment. Proto se snažíme ocenit banky a bankovní služby, které vycházejí českým firmám vstříc,“ řekl Ján Čarný, generální ředitel společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. „MasterCard spolupracuje dlouhodobě na podobném ocenění, které hodnotí služby pro soukromou klientelu bank Ocenění MasterCard Firemní banka roku 2006 je druhým ročníkem a věříme, že již nyní představuje důvěryhodné vodítko pro firemní klientelu českých bank,“dodal Ján Čarný.

Časový průběh MasterCard Firemní banky roku 2006:

Duben - oslovení bank s požadavkem na zaslání informací pro rozhodování porotců a příprava podkladů pro porotce

Květen - hlasování porotců

15. červen – vyhlášení vítěze v  rámci vyhlášení žebříčku nejúspěšnějších firem České republiky CZECH TOP 100

V loňském roce byl uspořádán první ročník tohoto ocenění, tedy „MasterCard Firemní banka roku 2005“. Tato kategorie se velmi rychle setkala s velkým zájmem jak hlasujících finančních ředitelů, tak i bank, které se zaměřují na firemní klientelu. Jméno vítězné banky, kterou se stala ČSOB, bylo vyhlášeno v červnu 2005 během slavnostního večera ve Slovanském domě v Praze v rámci vyhlášení žebříčku nejúspěšnějších firem České republiky CZECH TOP 100. Slavnostního večera se zúčastnilo více než 400 hostů z řad významných osobností českého businessu a top managementu nejvýznamnějších firem.

Ocenění MasterCard Firemní banka roku 2006 má kromě slovní podoby také vlastní logo, se kterým by se měli podnikatelé a manažeři firem setkávat na nejrůznějších materiálech vítězné banky. „Očekáváme, že se nové logo objeví na výpisech z účtů firemních klientů, na POS materiálech, ale také v nadlinkové komunikaci v rámci tiskových či televizních kampaní,“ dodal Ján Čarný.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená