FinExpert.e15.cz

Wüstenrot: Překlenovací úvěr i pro neklienty spořitelny

Naskytla se vám příležitost pro výhodnou koupi bytu? Chcete rychle začít stavět nebo jste zjistili, že váš dům vyžaduje nutnou rekonstrukci? Máte možnost pořídit si za dobrých podmínek družstevní byt? Chybí vám však prostředky, které by vám dovolily koupi nebo opravu realizovat, a nemáte ani stavební spoření, z něhož by vám spořitelna poskytla úvěr?  Překlenovací úvěr PARTNER od stavební spořitelny Wüstenrot vám pomůže nemovitost nebo byt financovat.

Překlenovací úvěr pro každého

Překlenovací úvěr PARTNER můžete na rozdíl od jiných úvěrů tohoto typu získat i v případě, že nikdo z rodiny (to znamená vy, vaše manželka nebo nezletilé dítě) není klientem některé ze stavebních spořitelen. V této situaci totiž neexistuje nárok na úvěr ze stavebního spoření a někdy ani na překlenovací úvěr, který by umožnil překlenout dobu pro získání cílové částky. Nové podmínky PARTNERA stanovují kromě nulového počátečního vkladu též výhodný úrok. Pokud si chcete opatřit vlastní dům, ať jde o koupi starší nemovitosti nebo stavbu rodinného domku, nabízí stavební spořitelna Wüstenrot úrok z poskytnutého úvěru 4,9 % pro částky nad 200 000,- Kč. Horní hranice úvěru PARTNER není omezena. Zajištěním úvěru zástavním právem k pořizované nemovitosti vám spořitelna může poskytnout až 100 % její odhadní ceny.

Menší úvěry jsou bez zástavy a ručitele

Pokud potřebujete méně než dvě stě tisíc, například na rekonstrukci střechy, koupelny nebo jiné části domu nebo bytu, nemusíte úvěr zajišťovat zástavním právem k nemovitosti. Úvěr do této hodnoty můžete tedy vynaložit i na pořízení družstevního bytu. Mohlo se vám stát, že jiná banka vám bez zástavy nemovitosti odmítla na tento účel půjčit, protože družstevní byt nelze ze zákona dát do zástavy. Jestliže se vám naskytla dobrá příležitost pro pořízení družstevního bydlení (např. na vesnici nebo v malém městě, kde jsou ceny příznivější), stavební spořitelna Wüstenrot vám poskytne úvěr PARTNER až 200 000 korun za výhodných podmínek. Do 50 000 nemusíte mít ani ručitele, přičemž měsíční splátka úvěru činí jen 350 korun.

Úvěr lze kdykoliv splatit

Předností úvěru PARTNER také je, že jakmile dojde ke změně na úvěr ze stavebního spoření, je možné půjčku od stavební spořitelny Wüstenrot kdykoli jednorázově splatit. Pokud tedy platíte již klasický úvěr ze stavebního spoření a pokud se vám podaří získat větší finanční obnos, nemusíte čekat až do konce původně nastavené doby splácení, která u PARTNERA dosahuje maximálně 20 let.

V případě, že jste se setkali s dobrou nabídkou na koupi bytu nebo stavby vlastního rodinného domu, zkuste zvážit, zda se vaším partnerem nemůže stát překlenovací úvěr od stavební spořitelny Wüstenrot.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená