FinExpert.e15.cz

WUESTENROT STAVEBNÍ SPOŘITELNA: Ocenění Zlatá koruna

Odborníci ocenili produkty stavební spořitelny Wüstenrot.

Stavební spořitelna Wüstenrot nominovala do letošního již 5. ročníku prestižní soutěže o nejlepší finanční produkty Accenture Zlatá koruna dva ze svých úvěrů – osvědčený úvěrový program REVIT plus a nový překlenovací úvěr DRUŽSTEVNÍ BYT. V konečném hodnocení je odborníci z Finanční akademie zařadili na první a třetí místo. Úvěrový program REVIT plus určený na financování oprav, rekonstrukcí a modernizací bytových domů se stal absolutním vítězem soutěže a byl oceněn Zlatou korunou. Úvěru DRUŽSTEVNÍ BYT, s jehož pomocí může klient stavební spořitelny financovat pořízení družstevního bydlení, patří 3. místo a Bronzová koruna.

O kvalitě produktů stavební spořitelny Wüstenrot svědčí nejen zájem klientů , ale i skutečnost, že v pětileté historii soutěže Zlatá koruna je se ziskem 5 umístění jednou ze dvou nejúspěšnějších stavebních spořitelen.

Program REVIT plus

Díky programu REVIT plus se ve sféře financování oprav a rekonstrukcí bytových domů stavební spořitelna Wüstenrot stala mezi stavebními spořitelnami absolutní jedničkou a v rámci celého bankovního sektoru patří mezi 3 největší poskytovatele úvěrů na tyto účely.
REVIT plus je určený pro právnické osoby a využilo ho již téměř 1400 bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek. Na financování oprav a rekonstrukcí bytových domů poskytla stavební spořitelna Wüstenrot úvěry za více než 4,5 miliardy korun.
Program REVIT plus navíc umožňuje obyvatelům bytových domů využít zvýhodněný individuální úvěr na rekonstrukci bytu. Poslední úpravou tohoto programu bylo jeho rozšíření o pojištění bytového domu.

Nový úvěr

Novinkou v úvěrové nabídce Wüstenrotu je druhý oceněný produkt - překlenovací úvěr DRUŽSTEVNÍ BYT. Úvěr je určen na pořízení družstevního bytu, tj. např. na úhradu vyrovnání za převod členských práv a povinností. Je poskytován do výše až 2 mil. Kč bez zajištění zástavou nemovitosti. Do částky 1 milionu korun vystačí žadatel dokonce jen s 1 ručitelem.

Podmínkou poskytnutí úvěru je 1 rok stavebního spoření u kterékoliv stavební spořitelny. Pro poskytnutí úvěru nevyžaduje Wüstenrot žádný počáteční vklad.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená