FinExpert.e15.cz

WINTERTHUR: Ocenění Zlatá koruna

Winterthur opět uspěl v soutěži Zlatá koruna
Praha, 12. května 2006

Obě společnosti skupiny Winterthur uspěly v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna. Winterthur penzijní fond získal v hlasování veřejnosti druhé místo v kategorii Nejoblíbenější finanční produkt roku 2006. V kategorii pojištění, vyhlašované odbornou porotou, získalo Stříbrnou korunu pojištění Garant od Winterthur pojišťovny.

„Velmi si vážíme ocenění získaných v soutěži Zlatá koruna, protože dokumentují vysokou kvalitu našich produktů a služeb. Jsem velmi rád, že jsme dosud dokázali uspět v každém z dosavadních čtyř ročníků,“ říká Petr Žaluda, generální ředitel Winterthur pro ČR a SR.

Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. Letos se konal již čtvrtý ročník soutěže. Hodnocení produktů přijatých do soutěže provedla nezávislá odborná porota - Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů. Kromě hlasování poroty proběhlo také hlasování veřejnosti, která si mohla zvolit nejoblíbenější finanční produkt ze všech 142 celkově přihlášených.

Winterthur penzijní fond se s produktem Penzijní připojištění se státním příspěvkem umístil v hlasování veřejnosti na druhém místě v kategorii Nejoblíbenější finanční produkt roku 2006. O vítězi této kategorie rozhodla pouze nejširší veřejnost. Hlasující si mohli zvolit z přihlášených finančních produktů pouze jeden, který buď znají nebo si získal jejich sympatie anebo produkt, který je zaujal a rádi by si jej pořídili.

Penzijní připojištění dává například oproti spoření hned několik výhod najednou – státní příspěvek, daňovou úlevu, stabilní zhodnocení svěřených prostředků a u třetiny klientů také příspěvek zaměstnavatele. Klient má navíc více možností, jak s penězi naložit. Penzijní plán Winterthur penzijního fondu nabízí vedle starobní penze nebo jednorázového vyrovnání na konci pojištění i výplatu penze invalidní nebo výsluhové již v jeho průběhu a formou pozůstalostní penze je možné zabezpečit i své blízké.

V kategorii pojištění získalo Stříbrnou korunu Investiční životní pojištění s garantovaným výnosem – „Garant“ od Winterthur pojišťovny. Investiční životní pojištění s garantovaným výnosem přináší flexibilní kombinaci pojistné ochrany s garancí růstu investice minimálně ve výši 2,4 % ročně. Klienti tak mají jistotu zhodnocení o 2,4 % i v případě nepříznivého vývoje na finančních trzích. Pokud bude vývoj na finančních trzích příznivý, má klient právo na připsání bonusu, tj. zhodnocení nad 2,4 %.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená