FinExpert.e15.cz

Výhodná investice s Programem 50:50 od GE Money Bank

Praha, 20. června 2011

Nový Program 50:50 kombinuje vysoce úročený termínovaný vklad s investicí do konzervativního podílového fondu. Klienti, kteří vloží 50 % svých finančních prostředků do podílového fondu GE Money Chráněný, získají automaticky možnost zhodnotit druhých 50 % na jednoletém Revolvingovém termínovaném vkladu s úrokem 2,5 % p.a. Mimořádný úrok je přitom bankou garantován po celou dobu 12 měsíců. Nabídka platí pro vklady provedené od 1. června do 30. září 2011 a v minimální výši 80 000 Kč.

„Program 50:50 nabízí klientům zhodnocení jejich úspor až o 1,5 % vyšším úrokem oproti standardním jednoletým termínovaným vkladům. Je založen na kombinaci krátkodobého, jistého výnosu z termínovaného vkladu se střednědobou, konzervativní investicí do podílového fondu. Rozložení financí mezi více produktů umožňuje jejich výhodnější zhodnocení,“ říká Radek Ženka, produktový manager GE Money Bank. „Nabídka Programu 50:50 není vázána na vedení účtu u GE Money Bank a je tak dostupná všem zájemcům bez omezení,“ dodává Radek Ženka.

Program 50:50

Volné finanční prostředky mohou v Programu 50:50 zhodnotit fyzické osoby nepodnikatelé, kterým k jeho založení stačí občanský průkaz a vklad v minimální výši 80 000 Kč (maximální výše není omezena).

Obě poloviny vkladu, tedy jak Revolvingový termínovaný vklad, tak i investici do podílového GE Money Chráněného fondu, je třeba uložit na obchodním místě GE Money Bank ve stejný den. Výhodou uložení úspor v tomto programu je snadná kontrola a správa v Internet Bance a také možnost jeho využití bez nutnosti vedení běžného účtu u banky.

Termínovaný vklad s úrokem 2,5 % p.a.

Zhodnocení úspor mimořádným úrokem 2,5 % p.a. je garantováno v jednoletém Revolvingovém termínovaném vkladu po celou dobu 12 měsíců. Po této době se vklad automaticky obnovuje na další rok. Všechny operace s termínovaným vkladem jsou s výjimkou předčasného výběru pro klienty zdarma.

GE Money Chráněný fond

Investice v konzervativním podílovém fondu je chráněna hodnotou 90 % nejvyšší dosažené ceny fondu. Díky této chráněné hodnotě nabízí fond zajímavý výnos a nízkou míru rizika. K vysokému zhodnocení investice doporučuje banka dodržení investičního horizontu 2 – 3 roky, nicméně klienti mají možnost bez sankce přeměnit nakoupené podílové listy v hotovost kdykoliv během několika dní. Po šesti měsících jsou vložené peníze osvobozeny od daně z příjmu.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená