FinExpert.e15.cz

VOLKSBANK: Nová pobočka v Praze 10

Volksbank CZ dnes otevřela v Praze další pobočku. Během října a listopadu banka plánuje otevření ještě dvou nových poboček v hlavním městě a jedné v Brně. Záměrem banky je pokračovat v rozšiřování pobočkové sítě, a to nejen v Praze, ale i v dalších větších městech.

Nová pobočka Volksbank CZ je umístěna na Praze 10 v ulici Moskevská 32. Jedná se o univerzální obchodní místo s komplexní nabídkou produktů a služeb banky určené zejména pro drobnou klientelu. Pobočka bude vybavena hotovostní pokladnou, bankomatem s dvacetičtyřhodinovým provozem a terminálem pro bezplatný tisk výpisů.

„Zvolená lokalita byla vybrána s ohledem na umístění stávajících poboček - Lazarská, Vinohradská, Kaprova a Strossmayerovo náměstí. Současně bylo naší snahou reflektovat poptávku a požadavky stávajících klientů banky,“ uvádí Miroslav Janda, pražský regionální ředitel Volksbank CZ.

Interiér pobočky je rozvržen tak, aby všichni klienti měli zajištěnu maximální míru diskrétnosti při jednání se zaměstnanci banky. Otevírací doba bude od 9.00 do 17.00, ve čtvrtek do 18.00 a v pátek do 16.00 hodin. Předpokládané produktové těžiště pobočky lze očekávat v oblasti úvěrových obchodů, zejména pro občany a podnikatele. 

„Pravdou je, že v oblasti platebního styku využívá klientela všech bank v ČR, a to včetně klientů Volksbank, stále více nástroje přímého bankovnictví. Nicméně především v oblasti sofistikovanějších produktů, jako jsou úvěry či investice, mají kamenné pobočky nadále své jednoznačné opodstatnění. A speciálně u nás ve Volksbank, kde se snažíme pro naše klienty hledat individuální řešení, nelze lidský faktor plně nahradit sebelepším nástrojem přímého bankovnictví,“ dodává Miroslav Janda.

Pobočku v Moskevské ulici povede Ing. Kateřina Klemtová. Do Volksbank přichází z eBanky, kde od roku 2004 působila na pozici bankovního a následně hypotečního poradce. Hlavní náplní její práce byla akviziční činnost u stávajícího portfolia klientů v rámci klientského centra. Kateřina Klemtová vystudovala Ekonomicko-správní fakultu na Univerzitě v Pardubicích. V průběhu let 2003 a 2004 absolvovala několik pracovních pobytů v USA.

Novou pobočku povede Kateřina Klemtová

Volksbank CZ dnes otevřela v Praze 10 v Moskevské ulici další pobočku. Jejím vedením byla pověřena Ing. Kateřina Klemtová (27), která bude zodpovídat za tým čtyř lidí a celkový management této pražské pobočky.

Do Volksbank přichází z eBanky, kde od roku 2004 působila na pozici bankovního a následně hypotečního poradce. Hlavní náplní její práce byla akviziční činnost u stávajícího portfolia klientů v rámci klientského centra. Získala zde zkušenosti s prodejem finančních produktů pro jednotlivé segmenty trhu a prováděla cross-selling produktů při zohlednění specifických potřeb klienta.

Kateřina Klemtová vystudovala v letech 1997 až 2003 Ekonomicko-správní fakultu na Univerzitě v Pardubicích, obor hospodářská politika a správa.

Již během studií (2000-2003) se věnovala organizaci a zabezpečení promotion pro mobilního operátora Oskar u firmy Intercom, s. r. o. Zároveň absolvovala čtyři pracovní stáže v USA ve Washington D.C. u společnosti Century Pool Management. Zde mimo jiné pracovala na pozici Supervisora dvacetičlenného týmu zaměstnanců a seznámila se s manažerskými technikami a technikami motivace zaměstnanců.

Kateřina Klemtová hovoří anglicky, pasivně ovládá také němčinu. Je vdaná, ve volných chvílích se věnuje sportu, a to zejména lyžování.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená