FinExpert.e15.cz

Volání z dovolené za necelých deset korun za minutu

T-Mobile přichází s dvěma novinkami - zjednodušením roamingových tarifů a balíčky Dovolená a Evropa, kdy zákazník získá určitý počet volných minut na příchozí i odchozí hovory v zahraničí, a může tak volat již od 9,90 Kč/min.

Nový Relax roaming dělí svět do čtyř oblastí: 1. Slovensko, 2. Evropa (kromě Ruska a Ukrajiny), 3. Rusko, Ukrajina, Afrika, Asie, Austrálie a Oceánie, Severní Amerika a 4. Jižní a Střední Amerika. Ze sítí všech operátorů v dané zemi volá zákazník za stejné ceny, které navíc nejsou závislé na aktuálních kurzech měn. Cestovatel tak nemusí porovnávat operátory v jednotlivých zemích a předem přesně ví, za kolik volá.

Podle místa, kam cestuje, si zákazník aktivuje buď jednodušší Relax Holiday roaming (pro oblasti 1 a 2), či plnohodnotný Relax roaming. V obou případech je aktivace bezplatná, pouze u plnohodnotného roamingu je v určitých případech nutno složit depozitum 5 000 Kč. Aktivaci Relax Holiday roamingu lze provést formou SMS zprávy, na infolince 4603 či prostřednictvím služby Můj T-Mobile (původně Profil) na t-zones či wapu. Navíc je tento typ roamingu automaticky aktivován u všech nově prodaných SIM karet. O aktivaci plnohodnotného Relax roamingu zákazník získá informace na Infolince T-Mobile či ve Značkové prodejně T-Mobile.

K novému Relax roamingu si zákazník může přikoupit některý z balíčků Dovolená či Evropa, s nimiž za jednorázovou cenu získá určitý počet volných minut jak pro příchozí, tak odchozí hovory. Cena za minutu volání v roamingu je tak ještě výhodnější.

V době od 1. června do 30. září 2004 nabízí T-Mobile za 99 Kč balíček Dovolená, s nímž zákazníci získají deset volných minut pro volání z/do ČR a po dané zemi. Balíček lze využívat dva měsíce ode dne aktivace, a to v zemích, které patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím: Chorvatsko, Kypr, Maďarsko, Itálie, Portugalsko, Řecko, Slovensko, Španělsko a Tunisko.

V rámci průběžně nabízeného balíčku Evropa získá zákazník 15 volných minut za 375 Kč. Minuta volání do/z ČR a po dané zemi tak uživatele vyjde na 25 Kč. Balíček opět platí dva měsíce ode dne aktivace a lze jej využít ve všech zemích oblastí 1 a 2.

Více informací: Infolinka T-Mobile 4603, 603 603 603 či www.t-mobile.cz

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená