FinExpert.e15.cz

VISA: Objem 255 miliard USD v segmentu platebních karet Visa Commercial

Asociace Visa International oznámila, že hodnota obchodních transakcí a výběrů provedených platebními kartami Visa Commercial dosáhla během 12 měsíců (k 30. červnu 2005) hodnoty 255 miliard USD. Tato hodnota potvrzuje široké rozšíření platebních karet Visa Commercial mezi firmami a státními institucemi po celém světě.

„Asociace Visa a její členové dosáhly objemu 100 miliard USD za desetileté období, za další tři roky pak překonaly hranici 200 miliard USD. Nyní se však velice rychle přibližujeme mezníku 300 miliard USD globálního objemu, navíc dosaženého během jednoho roku. Toto číslo nejlépe ilustruje dynamický růst a obrovský úspěch produktů nabízených pod hlavičkou Visa Commercial,“ prohlásil viceprezident společnosti Visa International Aliza Knox, který je odpovědný za segment Visa Commercial. „Jakožto přední poskytovatel komerčních platebních řešení po celém světě asociace Visa využívá vlastní globální akceptační síť a zkušenosti v oblasti platebních prostředků k tomu, aby nabídla nové a efektivní řešení pro soukromý i veřejný sektor.“

Dosažení objemu 255 miliard dolarů svědčí o dynamickém celosvětovém růstu Visa Commercial a odráží 27,5 procentní nárůst k němuž došlo ve srovnání se stejným obdobím o rok dříve. 

Gabriele Cappelletti, manažer Visa Commercial v asociaci Visa Europe, dodává: „Společnosti v celé Evropě stále častěji volí karty Visa Commercial, které jim slouží jako nástroj pro korporátní finance a pro kontrolu výdajů. V průběhu loňského roku jsme zaznamenali nárůst objemu transakcí o 35 procent. Velké i malé firmy po celé Evropě si uvědomují, že karty Visa Commercial nabízejí snadný a pohodlný způsob nákupu zboží i služeb, přičemž navíc umožňují přehlednou kontrolu firemní výdajů.“

Platební karty Visa Commercial jsou nabízeny členskými institucemi asociace Visa a jsou určeny k tomu, aby firmám a státním úřadům pomohly dosáhnout větší transparentnosti, kontroly a úspory času i nákladů, stejně jako kompatibility s firemními a právními směrnicemi.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená