FinExpert.e15.cz

Visa Europe se může pochlubit význačnou ženou

Cenu za finančnictví v rámci The First Women Awards 2007 získala přední manažerka společnosti Visa Europe Carol Walshová.

Carol Walshová, Executive Vice President, General Counsel a Head of Regulatory Affairs ve společnosti Visa Europe byla oceněna coby „význačná žena“ v rámci slavnostního večera The First Women Awards pořádaného v Londýně. The First Women Awards, které založila společnost Caspian Publishing a CBI, si kladou za cíl objevit novou generaci žen, které by mohly být vzorem svým následovnicím. Ceny se udílejí ženám, kterým se podařilo dosáhnout významných úspěchů v britské ekonomice, a to v oblastech, jako jsou výroba, finance a technologie.

Peter Ayliffe, prezident a CEO společnosti Visa Europe, byl úspěchem nadšen: „Carol je úchvatná dáma a jako taková je vzorem pro všechny naše zaměstnance, nejen pro ženy. Navzdory velkému pracovnímu vytížení v pozici hlavní právničky a hlavní manažerky pro záležitosti spojené s regulacemi si vždy najde čas, pokud je třeba poradit nebo povzbudit ostatní. Nasazení, s nímž pracuje pro naši společnost, je vskutku obdivuhodné. Úspěch, jehož právě dosáhla, jen podtrhuje zájem naší společnosti podporovat výjimečné talenty.“

Sama Carol Walsh k ocenění prohlásila, že všechny ženy, které byly nominovány společně s ní, jsou špičkové profesionálky, a proto toto ocenění vnímá jako velkou poctu. Carol do společnosti Visa nastoupila před 22 lety. Svoji práci pokládala za náročnou, nicméně velice zajímavou. Na závěr pak poděkovala porotcům, kteří ji vybrali, a také svému týmu ve společnosti Visa Europe, který jí v její práci pomáhá.

Cena byla založena se záměrem inspirovat více žen k profesionální kariéře nebo k založení vlastních firem. Ačkoli v posledních letech byly učiněny velké pokroky, stále jen tři ženy pracovaly jako generální ředitelky firem ve FTSE 100. V prvních dvou ročnících byla cena udělena významným podnikatelkám Karen Darbyové ze společnosti SimplySwithc a Pinky Lilaniové, zakladatelce asociace Asian Women of Achievement. Oceněny byly i významné manažerky: baronka Sarah Hoggová, předsedkyně správní rady 3i, a Val Goodingová, ředitelka BUPA.

Ceny The First Women Awards jsou udělovány ženám, kterým se podařilo v oblasti podnikání dosáhnout významných úspěchů, jež otvírají nové horizonty. Nejsou udíleny jen za čistě podnikatelské úspěchy, ale za úspěchy a individuální činnost, které  pomohly – anebo pomáhají – odstraňovat bariéry a otevírají další příležitosti pro další ženy.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená