FinExpert.e15.cz

Věrnostní program MasterCard Elite se pro Čechy rozšiřuje do 21 pařížských obchodů

Praha, 4. listopadu 2010

Předvánoční nákupy nebo povánoční slevy? S MasterCard Elite programem se nakupování vyplatí vždycky, i v zahraničí. Společnost MasterCard uzavřela v rámci věrnostního programu MasterCard Elite nové partnerství s 21 pařížskými partnery. Vánoční dárky tak mohou držitelé prémiových karet MasterCard Gold, World a Platinum výhodně nakupovat nyní i v zahraničí.

Díky věrnostnímu programu mají možnost při nákupu obdržet slevu až 50 % nebo získat bonus ve formě nejrůznějších balíčků a odměn. MasterCard Elite byl spuštěn v České republice i na Slovensku v dubnu letošního roku. V současnosti je do projektu zapojeno více než třicet českých a slovenských partnerů a jejich počet neustále narůstá.

Během listopadu začíná již řada lidí s nákupem vánočních dárků. Držitelé prémiových platebních karet MasterCard mohou nově pro své předvánoční nákupy využívat slevy a benefity u obchodníků v Paříži. „Tento strategický krok jsme učinili na základě podnětů, které přišly přímo od našich klientů. Protože si jejich věrnosti vážíme, rozhodli jsme se na základě menšího interního průzkumu navázat spolupráci s jednadvaceti pařížskými obchodníky. Pokud bude o tuto službu zájem, jsme připraveni rozšířit služby MasterCard Elite i do jiných destinací, které naši klienti rádi navštěvují za účelem nákupů,“ prozrazuje Pavel Javorský, obchodní ředitel MasterCard Europe pro Českou republiku.

Benefity pro držitele prémiových karet MasterCard Gold, Platinum a World platí u pařížských obchodníků až do 31. srpna 2011. Pro uplatnění slev stačí zaplatit prémiovou kartou MasterCard a předložit při platbě také cestovní pas. Mezi Pařížskými partnery naleznete takové obchody, jako jsou Dolce & Gabbana, Crazy Horse, Corneliani, Royal Avenue, Tommy Hilfiger, Lemaire, Diane von Fürstenberg, a další. Všechny nabídky, včetně adres obchodů jsou uvedené na stránkách www.eliteprogram.cz

S MasterCard Elite se nákupy vyplatí

Speciální výhody spojené s programem MasterCard Elite mají různou podobu od např. procentuálních slev, slev formou 2 za 1, až po slevy formou 2+1 atd. „V posledních letech můžeme pozorovat rovněž trend tzv. opožděných vánočních nákupů, kdy se lidé obdarovávají nejrůznějšími poukázkami do obchodů nebo čekají s nákupem dárků až na povánoční slevy, které mnohdy začínají už 25. prosince,“ říká Javorský a dodává: „Akce u našich partnerů platí celoročně, proto v období povánočních výprodejů mohou členové MasterCard Elite programu ušetřit na nákupech u našich partnerů nemalé částky.“

MasterCard Elite program představuje soubor benefitů, odměn a jiných služeb u vybraných partnerů z oblasti hotelnictví a gastronomie, cestování, módy a značkových obchodů, wellness a kosmetiky, atd. V současné chvíli je do programu začleněno 23 českých partnerů. K čerpání výhod a využití benefitů programu MasterCard Elite stačí pouze držitelům zlatých, World a platinových platebních karet MasterCard zaplatit za nákupy ve vybraných obchodech touto kartou.

Více informací o programu MasterCard Elite a seznam partnerských obchodníků naleznete na www.eliteprogram.cz.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená