FinExpert.e15.cz

Vánoce v bankách: Mobilní bankovnictví i odpuštění splátky

Nadělí banky svým klientům něco pod stromeček?
Vánoce v bankách: Mobilní bankovnictví i odpuštění splátky

Vánoce jsou tady za pár dní a všichni se těšíme, až nám Ježíšek donese dárky. Jaké jsou Vánoce v bankách? Nadělí také svým klientům něco pod stromeček? To se dozvíte v následujícím přehledu.

Zuno

V Zuno připravili svým klientům nabídku online půjček se sazbou začínající na 6,9 % a dokonce i s „bolestným“ 2 000 Kč, v případě, že nebudou schopni poskytnout tu nejvýhodnější sazbu a podmínky na trhu. V Zuno získáte půjčku bez ručitele do výše 500 000 Kč s délkou splácení 6 až 72 měsíců, bez poplatku za poskytnutí úvěru a za běžný účet.

Era

Era odmění své klienty, kteří podnikají. Každý, kdo si založí Era účet k podnikání do konce roku 2013, dostane zdarma dálniční známku na následující rok. Jestliže klient používá Era osobní účet a zřídí si Era účet k podnikání, má navíc vedení stávajícího Era osobního účtu zdarma.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank má pro své klienty nabídku, která není přímo vánoční, trvá již od září. A to, že klientům, kteří řádně splácí své spotřebitelské úvěry, na konci vrátí bonus ve výši až 50 000 Kč.

GE Money Bank

GE Money Bank si pro své klienty připravila Expres půjčku. Pokud si půjčku sjednáte od 1. listopadu do 31. prosince, ušetříte za všechny vánoční splátky. To znamená, že vám banka každý rok před Vánoci odpustí splátku. Dalším bonusem je, že se splácením můžete začít až v lednu.

Další zajímavou akcí GE Money Bank je kontokorent Flexikredit. Při sjednání tohoto kontokorentu v období od 15. 11. 2013 do 15. 1. 2014 nemusí klienti platit žádné úroky za čerpání v prvních dvou měsících od sjednání (úroková sazba je 0% na první 2 měsíce).

ING Bank

„ING Bank připravila pro své klienty speciální vánoční akci, kde nabízí dvojnásobný bonus za doporučení nového klienta (tedy 600 Kč na ING Konto, oproti původním 300 Kč). Pod stromeček má pro své klienty přichystané i mobilní bankovnictví pro operační systém Android, které je těsně před spuštěním,“ uvádí Michaela Šimková, Account Manager.

Citibank

Citibank ve spolupráci s MasterCard připravila nabídku pro své prémiové klienty využívající Citigold. Ti mají nyní vstup do letištních salonků SKY Lounge a JET Lounge na Mezinárodním letišti Vídeň zdarma. V rámci speciální akce do konce roku 2013 získá vstup do salónků bez poplatku i klientův doprovod v počtu až 4 osob. 

„Žadatelé o úvěr CitiPůjčka mohou až do 31. 12. 2013 získat zvýhodnění úrokové sazby o 1 % p.a. oproti standardní úrokové sazbě uvedené v sazebníku,“ prozradila Eva Chaloupková, tisková mluvčí banky.

mBank

„Jako vánoční dárek pro své zákazníky jsme připravili speciální úrokovou sazbu na mPůjčku. Jakákoli mPůjčka s pojištěním schopnosti splácet je nyní za 9,9 % (RPSN 10,36 %). S půjčkou zákazník dále získá, vedení úvěrového účtu zdarma, mimořádné splátky i předčasné splacení zdarma, on-line proces schvalování půjčky probíhá v řádu minut, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, smlouvu potvrdí v internetovém bankovnictví, po potvrzení smlouvy má peněžní prostředky ihned k dispozici,“ říká Ivana Vejvodová, tisková mluvčí.

Fio banka

U Fio banky mohou klienti až do konce roku využít akční nabídky Fio hypoték se slevou 0,5 % na úrokové sazbě.

Česká spořitelna

I Česká spořitelna si pro své klienty připravila předvánoční akci. Ta se týká úvěrů. Klienty, kteří si sjednají do 31.prosince 2013 jakoukoliv půjčku, odmění Česká spořitelna za každý rok řádného splácení snížením úrokové sazby o 1 %. Odměna v podobě snížení úrokové sazby se týká pouze hotovostních úvěrů. Samozřejmě je nutné splátky řádně platit. 

Oberbank

Tato banka má tip pro své klienty na prosinec a leden. A to kartu Diners Club White Oberbank s výhodným cestovním pojištěním – i pro lyžaře v nadcházející zimní sezóně. 

Sberbank

Sberbank nabízí bezúročné období do konce roku 2013 – do konce tohoto roku tak klient neplatí u půjčky žádné úroky. 

Air Bank

Air Bank sice nemá speciální vánoční zvýhodnění, za zmínku ale určitě stojí speciální stránka www.ivanocemuzetemitradi.cz, kterou Air Bank na vánoční období vytvořila. Je tipem jak obdarovat své blízké úsměvným a milým dárkem bez utrácení horentních sum.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená