FinExpert.e15.cz

Vánoce v bankách 2015

Vánoce jsou časem nadělování a my se ptáme: nadělí nám něco i naše banky?
Vánoce v bankách 2015

Přehled začínáme ING Bank. Ta má „vánoční“ akci v podobě odměny až 1200 korun za doporučení nových klientů. Pokud ING doporučíte nového klienta, který si založí ING Konto, zadá specifický kód a vloží první vklad, dostanete od banky 600 korun na spořicí účet. Za každého nového klienta, který se rozhodne investovat do ING Investic je to dalších 600 korun. Celkem tedy 1200 korun. Odměněný bude i nový klient, který dostane výhodu v podobě 1, 5 % úroku na ING Kontu a to až do výše zůstatku 500 tisíc korun. Na dobu tří měsíců. Při investování do ING Investic mu banka přidá 300 korun do fondu, do kterého zainventoval.

ČSOB

Pokud budete za vánoční nákupy platit kreditní kartou, dostanete z každého nákupu 1 % zpět. Maximálně do výše 1000 korun měsíčně. Při platbách kartou se vám také prodlouží záruka za zakoupené zboží o další rok. Automaticky také budete mít zboží pojištěné na 6 měsíců proti krádeži nebo poškození.  

UniCredit Bank

Klienti UCB mají v rámci U konta nyní výběry z bankomatů po celé České republice i v zahraničí zdarma. Bezplatné je i vedení konta a elektronické transakce (na účet musíte měsíčně zaslat alespoň 12 tisíc korun).                                                                                                                                          

Pokud jste klientem této banky, máte na kreditních kartách Visa předschválený limit do výše 20 tisíc korun. Není potřeba předkládat výši příjmů, těšit se můžete na 45denní bezúročné období. „Klient navíc získá speciální slevy za nákup u našich partnerů díky programu Slevy na kartách. Stačí před vystavením účtu upozornit, že budete platit kartou UniCredit Bank,“ doplňuje Petr Plocek, tiskový mluvčí.

Pokud se rozhodnete vzít Presto Půjčku, navštivte v předvánočním čase stánky UniCredit Bank v obchodních centrech. Můžete získat slevu na úrokové sazbě ve výši 1 % p.a. Presto Půjčku tak budete mít se sazbou od 3,9 % p.a.

Sberbank

Sberbank nabízí novou FÉR hypotéku se sazbou od 1, 79 % ročně. Výhodu této hypotéky můžeme hledat v tom, že banka nebude klást vysoké požadavky na dokládání dokumentů. Hana Drápalová z tiskového oddělení uvádí příklad: u refinancování klient nemusí dokládat příjmy, pokud již jeden rok řádně splácí. Banka také nevyžaduje nový odhad nemovitosti, vystačí si s původním, pokud není starší než sedm let. Stačí stávající úvěrová smlouva, původní odhad a vyplněná žádost. 

Raiffeisenbank

Tato banka má v současnosti rozjetou kampaň, kdy klient dostane až 50 tisíc korun při řádném splácení spotřebitelského úvěru. Jaká bude výše bonusu, se rozhodne podle poskytnutých prostředků a doby splácení. Maximální bonus ve výši 50 tisíc korun získáte například, když si půjčíte 250 tisíc korun a splácet je budete po dobu osmi let.                                                                                              

„K vlajkovému účtu eKonto Komplet pak nabízíme chytrý mobilní telefon. Akce „Banka do kapsy“ přináší novým i stávajícím klientům smartphony značky Samsung s předinstalovanou aplikací Mobilní eKonto. Telefony Samsung Galaxy S5 Mini či Samsung Galaxy J1 mohou klienti získat až do konce letošního roku ve všech pobočkách Raiffeisenbank,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí.

GE Money Bank

Tato banka si přichystala půjčky, které by si klienti mohli vzít na Vánoce. U Expres půjčky se zaměřili na částku 20 tisíc korun a snížili její cenu. Pro 20 000 Kč na 60 měsíců, jsou měsíční náklady klienta při řádném splácení 496 korun a úroková sazba 7,0 %.
Klienti GE Money Bank mohou využít dalšího benefitu při nakupování, a to díky věrnostního programu bene+. Mohou tak ušetřit až 30 % z ceny nákupu. Samozřejmě při platbě kreditní kartou.                      

„Pro nové klienty máme připraveno zvýhodnění na některé druhy nákupů ve výši 5 % na elektro nebo 5 % na nákupy sportovního vybavení a cestování po dobu 4 měsíců. Klient zároveň získává rok vedení karty zdarma a po dobu 3 měsíců neplatí úroky ze svých nákupů u obchodníků. Pokud klient navíc zaplatí u partnera bene+, který spadá do některé z těchto kategorií, odměny se sčítají. Tato nabídka je platná do 29. února 2016,“ uvádí tisková mluvčí banky Lucie Policarová.

Česká spořitelna

Česká spořitelna aktuálně svým klientům nabízí neúčelový hotovostní úvěr Půjčka. Pokud budete úvěr řádně splácet, promine vám Česká spořitelna až 12 splátek. Počet prominutých splátek se odvíjí od délky splácení a výše půjčené částky. Např. u nové půjčky ve výši 300 000 Kč a délky splácení 84 měsíců je počet prominutých splátek 10.

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře

všechno na h. a na prd.:-(
jan
4. 12. 2015, 13:46

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená