FinExpert.e15.cz

Úvěr od Raiffeisenbank nyní mohou získat i začínající podnikatelé

Praha, 26. září 2011

Banky doposud poskytovaly úvěry výhradně podnikatelům s úvěrovou historií. Raiffeisenbank nyní tuto praxi mění tím, že každému novému majiteli Podnikatelského eKonta nabídne i možnost kontokorentu. Tato nabídka platí i pro začínající podnikatele, není nutné dokládat žádné daňové přiznání. Podnikatelské eKonto navíc nabízí klientům řadu věrnostních slev.

Raiffeisenbank nově svým klientům při zřízení Podnikatelského eKonta nabízí možnost okamžitého čerpání kontokorentního úvěru. „Odpadá tak zbytečná administrativa a nutnost dokládání daňového přiznání, kontokorent poskytneme zdarma i začínajícím podnikatelům,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Berenda.

„Začínajícím podnikatelům nabídneme startovací kontokorent, který lze již po třech měsících navýšit dle skutečných obratů na účtu,“ dodal. Noví klienti z řad stávajících podnikatelů, kteří doloží výpisy z jiné banky, pak mohou získat kontokorent až do výše 300 tisíc korun.

Podnikatelské eKonto je ojedinělým účtem kombinujícím vysokou kvalitu služeb a nízkou cenu dosaženou díky věrnostním výhodám. Klient navíc může využívat jen ty produkty, které skutečně potřebuje a není vázán žádným balíčkem.

Při splnění věrnostních podmínek podnikatel získává zdarma vedení účtu ve třech různých měnách, spořicí účet, dvě platební karty, přímé bankovnictví, dva výběry z bankomatu a služby komunikátoru (propojení firemního účtu s účetnictvím). Navíc má možnost získat měsíčně až 30 transakcí na účtu zdarma.

Kromě výrazných slev a možnosti neplatit žádné poplatky spojené s vedením účtu, získávají podnikatelé s Podnikatelským eKontem celou řadu dalších výhod. Součástí účtu je vedení účtu
až v 9 různých měnách či propojení účetního systému firmy s účtem s využitím eKomunikátoru.

Raiffeisenbank klade tradičně důraz i na bezpečnost, účet bude maximálně zabezpečen prostřednictvím elektronických bezpečnostních klíčů, platební kartu lze ochránit ojedinělou službou zamykání karty. Podnikatelské eKonto je z těchto důvodů v soutěži Zlatá koruna pravidelně oceňováno jako nejlepší podnikatelský účet v České republice.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená