FinExpert.e15.cz

UNICREDIT LEASING: Financoval v roce 2008 významné nemovitosti v celkové hodnotě vyšší než 1 mld. Kč

UniCredit Leasing financoval v roce 2008 významné komerční a průmyslové nemovitosti. Celkem uzavřel smlouvy za více než 1 mld. Kč. Financování nemovitostí patří do univerzální a komplexní nabídky společnosti pro podnikatele.

„Mezi financované nemovitosti v roce 2008 patřila řada důležitých projektů, které významně doplnily portfolio obchodních případů UniCredit Leasing,“ uvádí Petr Fišer, ředitel divize nemovitostí UniCredit Leasing. „V loňském roce jsme uzavřeli smlouvy o financování nemovitostí pro podnikatele za více než 1 mld. Kč,“ doplňuje Petr Fišer.
 
Mezi významné nemovitosti, financované společností UniCredit Leasing v loňském roce, patří například:
  • Výrobní, skladové a administrativní areály v Praze pro společnost Pražské vodovody a kanalizace, a.s. (skupina VEOLIA) v celkové hodnotě 532 mil. Kč. Tento obchod byl realizován ve dvou fázích, z čehož na rok 2008 připadla hodnota 312 mil. Kč. Smlouvy na první dva objekty v hodnotě 221 mil. Kč byly podepsány již v roce 2007.
  • Dalším obchodním případem jsou administrativní a skladové areály v Praze a Brně pro společnost THE CHARNWOOD COMPANY s.r.o. v celkové hodnotě 19,75 mil Eur, kde hlavním nájemcem je společnost OSPAP, největší velkoobchod papírem v ČR.
  • Speciálním projektem pro společnost OLPRAN spol. s r.o. se stala výstavba výrobně-administrativní haly v Hořicích v Podkrkonoší v hodnotě 160 mil. Kč, která je součástí jednoho z nejmodernějších montážních závodů na jízdní kola ve střední Evropě.Pokračováním spolupráce byla rekonstrukce obchodních prostor v objektu známého pražského nákupního centra společnosti EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o. v hodnotě 100 mil. Kč. Výstavbu celého centra financoval UniCredit Leasing již v roce 2002, a to v hodnotě více než 84 mil. Eur.
  • Dalším významným objektem v atraktivní lokalitě areálu Letiště Praha bylo financování výrobně-skladové haly pro potravinářskou společnost GASTRO-HROCH, s.r.o., jehož výše dosáhla 170 mil. Kč.
  • Zajímavým projektem je financování výrobního areálu v Jindřichově Hradci pro společnost TPS Park JH s.r.o. ze skupiny SAG, výrobce a dodavatel střech, okapů a fasád z ušlechtilých kovů, v celkové hodnotě 45 mil. Kč.
Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená