FinExpert.e15.cz

UNICREDIT BANK: Třetinový nárůst zájmu o kreditní kartu VISA Classic s CHARITOU

  • O více než třetinu vzrostl počet držitelů kreditních karet VISA Classic s CHARITOU.
  • Od letošního června mohou přispívat stávající i noví klienti UniCredit Bank.
  • Při aktivaci kreditní karty připisuje UniCredit Bank klientem zvolené nadaci jednorázově částku 100 Kč a s každou další platbou jí banka daruje 1 Kč
  • Klienti si mohou vybírat ze tří nadací – Nadace Terezy Maxové, Konta Bariéry a Nadace Partnerství.

Po rozšíření nabídky nejen na stávající klienty UniCredit Bank došlo k více než třetinovému nárůstu držitelů kreditních karet VISA Classic s CHARITOU, z nichž 94 % projevilo prioritní zájem o podporu vybrané nadace. Do dnešního dne se pomocí těchto kreditních karet podařilo nashromáždit téměř 150 tisíc korun, které budou rozděleny mezi tři nadace. Ukazuje se tak rostoucí vůle obyvatel České republiky pomáhat potřebným. Charita již není jednorázovou aktivitou, ale díky spolupráci s finančními institucemi se stává součástí běžného života české populace. „Již po půl roce neomezené nabídky karet je zřejmé, že služba oslovila skupinu potencionálních klientů, kteří hledají v bankovních produktech něco více než samotnou revalvaci,“ komentoval zájem o kreditní kartu s charitou Tomáš Pavlík, tiskový mluvčí společnosti UniCredit Bank.

„Jsme rádi, že díky projektu UniCreditBank je možné podporovat také projekty související se životním prostředím. Tyto peníze pomůžou podpořit aktivity občanů zejména v těch oblastech, kterým nevěnuje dostatek pozornosti stát, samospráva ani jiné nestátní zdroje," uvedl například Miroslav Kundrata, ředitel Nadace Partnerství.

UniCredit Bank začala jako první na českém trhu v listopadu loňského roku nabízet tento netradiční produkt, jehož užíváním klienti přispívají na jimi vybranou nadaci. Až překvapivě kladná reakce stávajících klientů motivovala banku zpřístupnit službu i pro širokou veřejnost a proto od června letošního roku mohou s každou platbou pomáhat i ti, kdo nejsou klienti banky. Při aktivaci kreditní karty VISA Classic s CHARITOU věnuje UniCredit Bank vybrané nadaci jednorázovou částku ve výši 100 Kč. Navíc při každé karetní transakci přispěje banka nadaci 1 Kč. „Za významný benefit považují naši klienti i možnost volby, na jakou nadaci budou finanční prostředky směřovat. Největším příjemcem se v tomto i loňském roce stalo Konto Bariéry,“ uvedl k výsledkům Jakub Dusílek, ředitel Divize řízení segmentů a produktů retailového bankovnictví.

Graf:

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Na zahájení 9. aukčního salonu výtvarníků převzala Božena Jirků (vlevo),ředitelka Konta BARIÉRY příspěvek z prodeje Karty CHARITA z rukou Marie Wojcikové, ředitelky komunikace UniCredit Bank.

Klepněte pro větší obrázek

Za přítomnosti Jiřího Kunerta, generálního ředitele UniCredit Bank, převzali Jiří Francek, předseda správní rady Nadace Partnerství a Terezie Sverdlinová ředitelka marketingu a PR Nadace Terezy Maxové finanční dar od UniCredit Bank.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená