FinExpert.e15.cz

UniCredit Bank odmění sloučení úvěrů bonusem 3 000 korun

Praha, 19. července 2012

Stávající i noví klienti UniCredit Bank si mohou od 20. července nově sloučit své úvěry, kontokorenty a kreditní karty do jedné výhodnější Presto Půjčky – sloučení úvěrů a navíc kromě úspory získají  ihned odměnu ve výši 3 000 Kč. Nabídka platí pro všechny žadatele, jejichž hodnota sloučených úvěrů přesáhne částku 100 000 Kč (bez poplatků za předčasné splacení), zvolí dobu splácení nové půjčky minimálně 60 měsíců a sjednají si pojištění schopnosti splácet spolu s aktivně užívaným účtem v UniCredit Bank, na který jim bude odměna ve výši 3 000 Kč připsána.

„Odměnu ve výši 3 000 korun vyplatíme klientům přímo na jejich účet vedený u naší banky. Nejedná se tedy o žádné slevy na další produkty či služby ani slevové poukázky k partnerským prodejcům, ale hotovost, kterou mohou klienti okamžitě využít prostřednictvím svého účtu na cokoli, například na velký rodinný výlet,“ říká Darek Filip, ředitel Household Financing UniCredit Bank.

V jednoduchosti je krása a sloučení úvěrů u UniCredit Bank je opravdu snadné. Banka navíc hradí za klienta i sankční poplatky za předčasné splacení uplatňované původními věřiteli slučovaných úvěrů.

„Požádat o Presto Půjčku – sloučení úvěrů mohou klienti i prostřednictvím bankovního e-shopu UniCreditShop.cz bez nutnosti navštívit pobočku. Klienti tak šetří nejenom svůj čas, ale zbaví se i případného ostychu z osobního jednání o svých půjčkách,“ popisuje Darek Filip další benefit, kterým jde UniCredit Bank vstříc požadavkům některých klientů.

Presto Půjčku lze použít na cokoliv bez dokládání účelu. V případě sloučení úvěrů lze využít limit pro online žádost do 250 000 Kč, v pobočce až do 600 000 Kč. Do výše 250 000 Kč není ani zapotřebí spolužadatele. Úvěr lze zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Splácení Presto Půjčky lze rozložit až na 84 měsíců.

Presto Půjčka a internetová aplikace Splátkomat.cz byly v uplynulém roce jedním z prvních produktů na českém finančním trhu nabízejícím optimalizaci úvěrového zatížení. Již v roce 2011 získala UniCredit Bank druhé místo v soutěži WebTop 100 o nejlepší „microsite“ aplikaci, jako jediná finanční instituce na českém trhu. Splátkomat.cz umožňuje sloučit úvěry (osobní/spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty) do jedné výhodnější Presto Půjčky – sloučení úvěrů.
 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená