FinExpert.e15.cz

Týden: *V soutěži Ignum vyhrál Pán prstenů *Mikroplatby na serveru Coto.je

Anonymní internet, vyhledávání v obrázcích na portále Atlas.cz a další novinky z českého internetu za uplynulý týden.

Od srpna nabízí portál Atlas.cz novou službu hledání na internetu – vyhledávání v obrázcích. Stačí si jen při vyhledávání přepnout v nabídce na Obrázky. Systém hledá na základě názvů obrázků, obsahu stránky, ve které se obrázek nachází a alternativního textu.

MAFRA, provozovatel zpravodajského portálu iDnes, spouští spolu s Contactelem službu Internet iDnes – nové připojení k internetu. Po uživatelích není vyžadována žádná registrace, znalost hesel ani cokoliv jiného. Stačí vytočit 971 101 201, zadat univerzální heslo idnes/idnes a můžete surfovat.

Marketingový on-line nástroj eMerite, který umožňuje podrobně vyhodnocovat aktivitu zákazníků na internetových stránkách firem, přijala jako rozšiřující řešení své publikační platformy Media-Factory společnost CP Online.

Portál WLW, poskytovatel business-to-business informací, nabízí vylepšení vašich vyhledávačů. Zájemci si mohou nainstalovat speciální vyhledávací lištu WLW-Toolbar, která jim umožňuje vyhledávat informace o výrobcích, službách a firmách bez toho, aniž by před tím museli přijít na úvodní stránku WLW.

Společnost ABF, která provozuje server eStav.cz, spustila Velkou forarchovou hru. Zájemci se mohou do soutěže zaregistrovat na www.estav.cz. Cílem soutěže je nasbírat co největší počet bodů, a to správným zodpovězením anketních otázek nebo zadáváním prémiových kódů. Soutěž potrvá do 26. září, výsledky budou vyhlášeny na stavebním veletrhu FOR ARCH 2003, který se koná o den později.

Et Netera spustila nově zpracovanou, moderní a uživatelsky přívětivější podobu www prezentace značky Eurotel Go (www.mobilgo.cz). Zákazníci na webu naleznou praktické informace a on-line aplikace pro efektivnější využití jednotlivých služeb.

V soutěži o nejlepší web, kterou pořádal Ignum, zvítězily stránky věnované filmu Pán prstenů. Prezentace www.panprstenu.info zaujala především tím, že vytváří početnou komunitu příznivců, kteří aktivně spoluvytváří obsah celého webu.

Aion a Globe Internet, autoři on-line encyklopedie Coto.je, zavedli na stránkách http://coto.je mikroplatby formou SMS. Bez nutnosti předplaceného přístupu můžete nyní získat plný obsah encyklopedického hesla jednoduchou platbou z kreditu u mobilního operátora či zasláním speciálně tarifikované SMS zprávy. Služba m-platba je dostupná zatím pouze uživatelům sítě T-mobile. Celá platební procedura trvá cca 2 minuty. Cena jednoho plného hesla je 10 Kč.   

Heureca, internetová dílna NAR marketing, realizovala pro společnost Personal Fabric personální web www.personalfabric.cz. Webové stránky jsou určeny jak pro firmy hledající zaměstnance, tak i pro pracovníky či studenty, kteří hledají své uplatnění a nebo brigádu.

 

 

Další článek


 

celkem 1 komentář

Nejnovější komentáře


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená