FinExpert.e15.cz

Týden: *Dobrodružství s Limetkou *Hrad v bílém

Při surfování s Tiscali narazíte na zajímavé ceny, alternativní doména com.cz a další novinky z českého internetu za uplynulý týden.

Portál Tiscali připravil pro své uživatele on-line soutěž Surfuj a vyhraj!. Uživatelům, připojeným přes Tiscali, se každý den zobrazí na domovské stránce a všech kanálech portálu (www.tiscali.cz) soutěžní okno s kontrolní otázkou. Cenu pro aktuální výherní hodinu získává ten, jehož správnou odpověď systém zaznamená jako první. Přehled cen je k dispozici zde.

Internet Info spustil pod názvem wAudit ostrý provoz svého auditu webhostingových služeb.  wAudit je součástí serveru Lupa a veřejnosti je k dispozici na adrese www.lupa.cz/waudit/.

Pokud je požadovaná internetová adresa s příponou CZ obsazena, může být řešením provozování www prezentace a e-mailových účtů na doméně com.cz. Hostování stránek a e-mailů na této adrese je možné pouze na serverech společnosti Ignum (www.ignum.cz), která doménu COM.CZ poskytuje zdarma.

Multimedia atelier, která zajišťuje prezentaci Stock-Plzeň na internetu, spustila novou flashovou hru http://citrus.stock.cz šitou na míru klientům. Hra s akčním názvem Citrus impossible slibuje hořkou odměnu.

Media Online zpracovala pro East Trading Company, výhradního dovozce a distributora domácích spotřebičů značky Ardo, novou internetovou prezentaci. Kromě nového designu přináší www.ardo.cz snadnou orientaci a komplexní produktovou prezentaci.

Symbio Digital vytvořila novou prezentaci největšího tuzemského výrobce a distributora baget, sendvičů a salátů Crocodille ČR (www.crocodille.cz). Nyní nabízí v atraktivním animovaném designu vyčerpávající informace o firmě a produktech.

Nová verze internetové prezentace Kanceláře prezidenta republiky (www.hrad.cz) pochází z dílny FG Forrest. Renovace stránek proběhla v oblasti designu, publikační činnosti i v oblasti komunikační strategie. Stránky byly rozšířeny o sekci pro mladé a o České republice.

Studium Actum dokončilo rozsáhlý informační portál pro Dům zahraničních služeb Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (www.dzs.cz). Cílem internetového portálu je oslovit všechny zájemce o studium v zahraničí a poskytnout podrobné a komplexní informace o studijních pobytech a výměnách.

CP Online dokončila implementaci internetové publikační platformy Media-Factory pro společnost Star Fitness (www.spinning.cz).

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená