FinExpert.e15.cz

Týden: *Centrum v televizi *iHNed s novou tváří

Telefonní seznam anglicky // Která firma má nejlepší image? // Co si lidé myslí o reklamních SMS?


V rámci soutěže Rhodos byly rozdány ceny za firemní image v téměř 20 kategoriích. Podrobné výsledky jsou k dispozici na webu www.rhodos.cz

Portál ABCLinuxu se umístil na druhém místě za projektem lokalizace kancelářského balíku OpenOffice, před internetovým magazínem Root.cz a mezinárodní konferencí OpenWeekend v soutěži sdružení uživatelů operačního systému Linux CZLUG.

Od pondělí 26. května řadí Atlas.cz jako první český internetový portál odkazy v jednotlivých sekcích katalogu podle jejich kvality, resp. míry citací v dalších zdrojích.

Quick.cz spustil anglickou verzi celostátního telefonního seznamu osob a firem.

Oficiální web tenisového turnaje Živnobanka Czech Open 2003 bude od 2. do 8. června přinášet aktuální výsledky a novinky z desátého ročníku tradičního mezinárodní turnaje ATP. Prezentaci turnaje vytvořila a spravuje společnost HorMart.

Oskar spustil na WAPu tři nové služby vytvořené v rámci OskarZóny: Pojd´te s námi na jedno nabízí on-line přehled právě otevřených restaurací, barů a vináren v celé ČR, Kuchtík je mobilní kuchařka a konečně E-noviny přinášejí do mobilu aktuální zprávy na míru.

Byla představena nová sada služeb Mobilem.cz cílená na firemní klientelu, která umožňuje odesílání a příjem SMS. Výhodou jsou nižší ceny při zasílání většího množství zpráv, dále jeden společný účet pro více uživatelů a služba SMS skupin.

Agentura pro výzkum trhu NMS provedla průzkum v oblasti zasílání reklamních SMS z webového portálu a zmapovala první zkušenosti a postoje zákazníků dvou největších mobilních operátorů k tomuto marketingovému kanálu.

Internetová stránka nabízí informace o stavbě továrny automobilky Toyota Peugeot Citroën v Kolíně. Stavba začala začala v září 2002, uvedení továrny do provozu se plánuje na začátek roku 2005. Webová prezentace je z dílny agentury Stickfish.

Rama přichází s novou SMS soutěží nazvanou „Kola pro celou rodinu“. Kampaň, trvající od 21. května do 15. června 2003, je určena zákazníkům hypermarketu Tesco. Organizuje ji agentura Ogilvy Promotional Campaigns, která si k technickému zajištění SMS komunikace přizvala společnost ComGate.

Nová tvář iHned Ekonomický zpravodajský web iHNed společnosti Economia Online přichází s výraznou změnou struktury, designu i technického řešení. Tvář mění i jeden z dílčích serverů projektu iHned, totiž Digiweb věnovaný IT zpravodajství.

Eurotel bude od 2.června nabízet novou službu nazvanou Zmeškané hovory, díky které se zákazníci zdarma dozvědí o hovorech zmeškaných v době, kdy měli vypnutý nebo vybitý mobil.

Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) nesouhlasí s cenami za propojení mezi pevnými a mobilními sítěmi a vyzývá mobilní operátory k jednání.

Oskar umožňuje posílat SMS zprávy na pevnou linku, resp. telefon. U moderních přístrojů se SMS objeví na displeji podobně jako u mobilu. U jednodušších telefonů převede systém zprávu do digitalizované řeči, kterou přeříká volanému do sluchátka.

Portál Centrum.cz 30.května spustil na ČT1 novou reklamní kampaň. Ústřední postavou spotu a novou tváří Centra je Lukáš Pollert.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená