FinExpert.e15.cz

Týden: * Mobilní windows * Podnikání na Linuxu

Nové systémy ochrany proti útokům zvenčí, CRM pro malé firmy a další novinky z oblasti informačních technologií.

Symantec uvádí na trh produkt Symantec ManHunt 3.0, který zajišťuje detekci narušení bezpečnosti v multigigabitových sítích, analýzu hrozeb v reálném čase a proaktivní schopnost prevence a reakce, takže chrání organizace před nově se objevujícími hrozbami a útoky DoS.    

Symantec představil Symantec Decoy Server, systém detekce narušení bezpečnosti (IDS) založený na „nastrčeném špeku“, který průběžně detekuje, blokuje a monitoruje neoprávněný přístup a zneužití systémů. Symantec Decoy Server jako doplněk k systému narušení bezpečnosti na hostitelském počítači a v síti odklání útoky od klíčových zdrojů a současně zajišťuje včasnou detekci interních a externích útoků.   

Uvedení systému Windows Mobile 2003 pro počítače Pocket PC přináší na trh novou značku Windows Mobile, která značce Windows umožňuje vstup do oblasti mobilních zařízení, jako jsou Pocket PC a Smartphony.

Microsoft představil na fóru OSN modelové řešení pro zpracování dokumentů UneDocs. UNeDocs (United Nations electronic trade documents) je projekt pro definování elektronického ekvivalentu tištěné obchodní dokumentace. Jeho cílem umožnit snadnější a rychlejší zpracování dokumentů a tím snížit neefektivní byrokracii.

Network Associates uvádí na trh řešení McAfee(R) Desktop Firewall 8.0, které umožňuje firemním zákazníkům chránit vzdálené i pevně připojené klienty před hackery a neautorizovanými aplikacemi.

Divize IBM Product Lifecycle Management (PLM) Solutions uvádí na trh řešení PLM Express pro malé a středně velké firmy, které podnikají ve specializovaných segmentech výroby například průmyslových součástek, nástrojů, průmyslových strojů, mobilních zařízení, plastů a spotřebního zboží.

Novell představil řešení Novell Nterprise Linux Services, které poskytuje zákazníkům možnost provozovat síťové služby pro podnikání i na Linuxu. Systém zákazníkům poskytne souborové, tiskové, komunikační, adresářové a správcovské služby v jednom balíku, který podporuje platformy Red Hat Enterprise Linux a SuSE Linux Enterprise Server.

Autodesk představil aplikaci Autodesk Inventor Professional 7, která rozšiřuje funkčnost balíku Autodesk Inventor Series o funkce pro strojní inženýry a elektroinženýry a zároveň slouží jako nástroj pro vytváření obsahu v rámci strategie Autodesku pro správu produktových cyklů (PLM).

HP rozšiřuje nabídku produktů pro ukládání a zálohování dat v rámci strategie Adaptive Enterprise. Řešení HP StorageWorks umožňuje nepřetržitou propojenost obchodních aktivit firem s informačními technologiemi, kompatibilitu a snadnou rozšiřitelnost
 
Iterity představila nové řešení týmové spolupráce a komunikace se zákazníky Iterity CRM ve verzi 2.5. Při budování kvalitních vztahů se zákazníky a řízení interních procesů pomůže všem typům malých a středně velkých organizací.

V průběhu května rozšířil Český Telecom kapacity brněnského hostingového centra o devět rackových skříní. Reagoval tak na rostoucí poptávku svých zákazníků.

SAS Institute uvádí na trh řešení SAS Activity-Based Management 6.0, které uvádí do souvislosti náklady a zisky spojené s jednotlivými zákazníky, produkty, službami a obchodními procesy.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená