FinExpert.e15.cz

Týden: * LogicaCMG představila Cubis

Technologické novinky za uplynulý týden.

Videokonference a streaming obohacují nabídku telekomunikačních služeb od T-Systems Pragonet. Videokonference začal nabízet v červenci 2003, to od dodávek videokonferenčních systémů na klíč až po pronájem vlastních videokonferenčních místností se vším potřebným zázemím (v Praze, Brně a Jihlavě).

Ricoh uvedla inovovaný model tiskárny Ricoh Laser AP1910/AP1910N.Tiskárna formátu A4, která dokáže vyprodukovat 19 stran za minutu z toho první strana je hotova za méně než 10 sekund. Nabízí 600 dpi skutečného rozlišení a 1200 dpi v rozšířeném módu.
 
IBM a Adobe oznámily, že nové kryptografické funkce softwarové řady Adobe® Acrobat® 6.0 využívají technologii IBM, která je zabudována ve vybraných modelech notebooků ThinkPad a stolních počítačů ThinkCentre. Uživatelé tak mají možnost vytvářet digitální dokumenty s nejvyšší úrovní zabezpečení.

BEA oznámila všeobecnou dostupnost nových produktů BEA WebLogic Platform 8.1, BEA WebLogic Workshop 8.1, BEA WebLogic Integration 8.1 a BEA WebLogic Portal 8.1. Řešení BEA WebLogic Platform 8.1, které lze od nynějška stáhnout z webového serveru www.bea.com. Zákazníci také mohou na jeden rok bezplatně získat vývojové verze těchto produktů v rámci programu BEA dev2dev.

Jeden z prvních upgrade systému mySAP ERP na verzi SAP R/3 Enterprise v rámci ČR realizuje v současnosti Infinity v přerovské akciové společnosti Precheza. Celková hodnota zakázky představuje zhruba šestinu původních nákladů na implementaci SAP R/3.

Computer Associates (CA) uvedla nejnovější verzi svého řešení ochrany dat BrightStor ARCserve Backup 10, která bude obsahovat řadu nových funkcí. Mimo jiné k nim patří technologie obnovy aplikačních dat po havárii AADR (Advanced Application Disaster Recovery).

LogicaCMG  představila Cubis - komplexní IT řešení pro regionální veřejnou správu v České republice. Nasazení tohoto systému podstatně zvýší hodnověrnost organizací vůči partnerům ze zemí EU, protože poskytne jistotu, že majetkové a finanční operace jsou plánovány a realizovány v souladu s mezinárodními standardy.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená