FinExpert.e15.cz

Týden: * Letuška druhé generace * Travelguide.cz našla silného partnera na.dovolenou.cz

ePodatelna pro ministerstvo // Satelitní kontejner pro armádu

Letuška druhé generace
Druhá generace českého rezervačního systému Letuška.cz (provozovatelem je agentura Asiana GTS) nabízí klientovi různé přístupy vyhledání letenky - cenu, čas, či třeba flexibilitu v definování zastávek na cestě. Kde to letecká společnost umožňuje, může si zákazník rezervovat i konkrétní místo v letadle.

TravelGuide.cz našla silného partnera na.dovolenou.cz
Server www.travelguide.cz provozovaný společností CP Online (www.cponline.cz) navázal spolupráci se serverem na.dovolenou.cz. Jedná se tak o spolupráci největší ubytovací databáze a databáze zájezdů na českém internetu. Cestovní agentura na.dovolenou.cz je internetový prodejce zájezdů.

ePodatelna pro ministerstvo
Ministerstvo spravedlnosti ČR vybralo produkt ePodatelna.NET společnosti Infima pro práci s elektronickým podpisem.

Satelitní kontejner pro armádu
Společnost Telenor Česká republika, která působí v oblasti satelitní komunikace, internetu a satelitního televizního a rozhlasového vysílání, představila se společnostmi Eurotel a Svoboda a syn bezobslužný komunikační kontejner MBS, který využívá Armáda ČR pro satelitní komunikaci se zahraniční misí v Kosovu. Kontejner může být použit kdekoliv na světě.

Beiersdorf zavádí myAVIS
Společnost Kvados začala nasazovat mobilní informační systém myAVIS v Čechách a na Slovensku pro společnost Beiersdorf. Dodávka zahrnuje myAVIS včetně replikačních technologií a propojení systému se SAP R/3, komplexní podporu uživatelů, dodávky nových verzí a podporu hot-line. Plné nasazení systému je očekáváno v srpnu 2003. Beiersdorf je přední mezinárodní firmou na trhu značkového spotřebního zboží.

Atlas připravil filmový speciál
Internetový portál atlas připravil na adrese Matrix.atlas.cz speciál filmového zinu Filmpub, vztahující se k fenoménu Matrix.

Web pro stahování hudby
Mezinárodní internetovou stránku www.pro-music.org, která prosazuje legální stahování hudby z internetu, podporuje mnoho hudebníků, obchodníků a hudebních vydavatelství.

Boom kontaktních center
Česko je nejrychleji rostoucím trhem kontaktních center v Evropě, středním Východě a Africe. Podle studie společnosti Datamonitor je v ČR 300 center a do roku 2007 se rozrostou na 500. Množství pracovních míst operátorů v ČR stoupne z 8 100 (v roce  2002) na 12 700 (2007). Zprávu zveřejnila Genesys Telecommunications Laboratories, poskytovatel multimediálních kontaktních center v ČR.

Digitální mobilní přenos TV
Český Telecom úspěšně zajistil první digitální mobilní přenos pro Českou televizi. Byl jím přímý přenos ze závodiště v Praze Chuchli v neděli 19. května.

Interaktivní služba pro webové prezentace
WebToCall, interaktivní služba pro kontakt firem s návštěvníkem webových stránek se představí na Jarní partnerské konferenci 2N Telekomunikace 27. a 28. května odborným firmám, které vytvářejí webová řešení pro komerční webové prezentace a e-shopy.

Tiscali spustila obchod s hrami
Společnost TISCALI spustila na svých stránkách http://gameshop.tiscali.cz obchod s hrami. Nabídka cca 400 titulů pro PC je uspořádána podle herních žánrů, distributorů nebo popř. podle toho, zda jsou hry v českém jazyce.

Zpravodajství z Cannes
Tiscali zahájil on-line zpravodajství z festivalu v Cannes na adrese http://dokina.tiscali.cz. Na stránkách je zpravodajství o festivalu a filmech, reportáž z tiskové konference o filmu The Matrix Reloaded  a recenze filmů, které se chytají do kin.

 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená