FinExpert.e15.cz

Týden: * ADSL za akční ceny

Jak řeší neshody v Děčíně a o dalších IT projektech se dočtete v týdenním přehledu událostí z firem.

LLP Group dokončila implementaci CRM řešení Pivotal ve společnosti Schenker, která je jedním z předních poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb. Pivotal CRM v Schenkeru zajišťuje sdílení informací o všech typech kontaktů v rámci České republiky, efektivnost interní komunikace i komunikace s partnery v síti a standardizaci obchodních a marketingových postupů.

Siemens Business Services úspěšně dokončil instalaci homogenního systému IT pro norskou armádu. Tento systém, který bude provozován dceřinnou společností firmy Siemens, zahrnuje přibližně 20 000 pracovních stanic, 230 sítí a 350 serverů na 200 lokalitách. Celkový finanční objem smlouvy přesahuje 190 milionů euro. Díky tomuto řešení bude armáda schopna snížit provozní náklady v oblasti informačních technologií a zvýšit efektivitu své práce.

Novým členem týmu výzkumné agentury NMS na pozici Business Development Manager se stal Pavel Macek, který je zodpovědný za oblast budování vztahů se zákazníky. Pavel Macek před příchodem do NMS působil v obchodním oddělení IT společnosti

Sun Microsystems uzavřela globální alianci se společností Red Hat, na jejímž základě bude distribuovat operační systém Red Hat Enterprise Linux. V rámci dohody bude Red Hat spolu se zmíněným systémem distribuovat aplikační prostředí Sun Java Virtual Machine.

Tiscali představila speciální prázdninovou nabídku Tiscali ADSL. Všichni uživatelé internetu z řad domácností i firem, kteří uzavřou smlouvu na tuto službu do konce srpna 2003, nemusí platit zřizovací poplatek (což činí 1 600–4 900 Kč podle typu objednané služby).

Tech Data Distribution jmenovala na pozici ředitele volume distribuce pana Jozefa Cerovského. Petr Pavlíček, který tuto oblast doposud řídil, přechází na pozici marketingového ředitele.

Digi Trade implementuje pro Severočeskou energetiku aplikaci Neshody na platformě IBM Lotus Domino/Notes R5. Aplikace slouží k podchycení a zpracování veškerých neshod zjištěných v organizaci a současně umožňuje sledování nápravných opatření a nákladů na tyto neshody.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená