FinExpert.e15.cz

TÜV SÜD v České republice prochází počátkem roku 2007 řadou změn

Firma je dceřinou společností skupiny TÜV SÜD, která dnes nabízí své služby po celém světě, má téměř 10000 zaměstnanců a 500 dceřiných společností nebo zastoupení.

Počátkem roku 2006 byla učiněna některá strategická rozhodnutí, která nastartovala mimo jiné i změny v názvech společností náležejících tehdy ještě ke skupině  označené TÜV Süddeutschland, ale i jejich filozofii a přístupu k portfoliu služeb i k zákazníkům.
Tak došlo k razantnímu rozšíření spektra  služeb do oblasti zvané PEOPLE – LIDÉ, k pevnému zacílení na spokojeného zákazníka,kterému je poskytnuta komplexní služba všude tam,  kde ji potřebuje .

Jako velmi důležité se ukázala nutnost pomoci  veřejnosti v orientaci ve světě zkušebních společností, kdy zejména ty s označením TÜV v názvu nebyly dost dobře identifikovatelné. Bylo tedy rozhodnuto, že  všechny společnosti náležející ke skupině TÜV Suddeutschland, ponesou v názvu jasnou identifikaci : označení  TÜV SÜD.

Proto  i  v České repulice dochází dnes k úpravám názvů našich společností. Vedle těchto změn spočívajících v posílení identifikace  našich společností, stojíme nyní ve fázi  změn , které se týkají manažerských pozic ve společnostech TÜV SÜD v České republice.

Jak se změní název TÜV CZ

Nově nás budete potkávat jako TÜV SÜD Czech. Ovšem, změna názvu společnosti není jediná.  U firmy dochází i k posílení manažerských pozic  - od 1.12.2006 působí  jako zástupce ředitele, pana ing. Ivo Dršťáka, pan Jörg Oldorf.  42-letý  strojní inženýr bude zodpovědný mimo jiné  za budování obchodní oblasti TÜV SÜD – zvané PEOPLE – LIDÉ. Oblast PEOPLE je  označením všech činností a služeb, které směřují v končeném důsledku ke zkvalitnění a zvýšení bezpečnosti  poskytovaných služeb od  potravin až po zdravotnictví. V naší společnosti se nyní týká především rozšiřování spektra dalších certifikačních  služeb do oblasti potravin, poskytování zdravotní i lázeňské péče, do  obchodování po internetu, do rozšíření spektra nabídky témat školení atd.

Namísto krátkodobých efektů sází pan Oldorf  na perspektivitu  a stabilitu při vývoji  nových služeb  k doplnění portfolia TÜV SÜD. „Jako důležité předpoklady  pro posilnění inovačních procesů  podniku budeme podporovat flexibilní myšlení  a cíeně investovat,“ vyjadřuje se pan Oldorf.

TÜV CZ je autorizovanou a notifikovanou osobou, akreditovaným subjektem pro certifikace systémů  managementu podle řady norem, je partnerem pro všechna odvětví průmyslu. TÜV CZ je dceřinou společností TÜV SÜD v České republice.

TÜV SÜD  je mezinárodním vedoucím koncernem poskytujícím služby ve strategických oblastech PRŮMYSL, MOBILITA a ČLOVĚK. S 12.000 zaměstnanci působíme na více než  600 místech. Jako procesní  partner poskytujeme své  týmy pro optimalizaci techniky, systémů a know- how. Posilujeme tak konkurenceschopnost našich zákazníků  po celém světě.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená