FinExpert.e15.cz

Triglav pojišťovna nově nabízí výhodné pojištění pro případ hospitalizace

Brno, 12. dubna 2012

Triglav pojišťovna připravila pro své klienty mimořádnou nabídku pojištění pro případ hospitalizace ve zdravotnickém zařízení následkem úrazu. Nové úrazové pojištění Triglav Hospital umožní stávajícím klientům v případě pobytu v nemocnici čerpat pojistné plnění ve výši 500 Kč za den. Cena pojistného činí 299 Kč ročně.

Pojištění Triglav Hospital slouží k úhradě nákladů spojených s hospitalizací a jako kompenzace výpadku příjmů z důvodu úrazu pojištěného. Klient obdrží za každý den pobytu ve zdravotnickém zařízení pojistné plnění ve výši 500 Kč. Produkt je určen pro stávající klienty Triglav pojišťovny ve věku od 18 do 65 let. Nabídka pojištění Triglav Hospital je časově omezena a končí 31. března 2013.

„Už jen samotný výpadek příjmů při hospitalizaci je velmi nepříjemný, lidé přitom navíc musí při pobytu v nemocnici počítat i s úhradou denního stokorunového poplatku. Náš produkt Triglav Hospital pomůže tyto negativní finanční dopady zmírnit, a to za necelou korunu pojistného denně,“ sdělil Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Novým produktem vycházíme vstříc těm klientům, kteří již mají sjednánu některou z našich pojistek a chtějí i pojistnou ochranu ušlých příjmů z důvodů hospitalizace,“ dodal Baný.

Pojištění Triglav Hospital se vztahuje pouze na případy hospitalizace následkem úrazu. Při jeho sjednání pojišťovna nijak nezkoumá zdravotní stav klienta, ani nebere v úvahu rizikové skupiny dle profesí. Výjimkou jsou pouze nepojistitelná zaměstnání. Čerpat pojistné plnění ve výši 500 Kč denně je možné po dobu maximálně 180 dnů.

„Možnost připojistit denní odškodné za dobu strávenou v nemocnici se již stalo v oblasti úrazového pojištění standardem a klienti tuto možnost často využívají. Jsme rádi, že můžeme našim stávajícím klientům nabídnout pojištění pro případ hospitalizace s výhodnými podmínkami a atraktivní cenou,“ doplnil Pavel Zavadil, produktový manažer Triglav pojišťovny.

O pojištění Triglav Hospital

  • Pojištění slouží k úhradě nákladů spojených s hospitalizací a zároveň jako kompenzace ztráty příjmu v případě neočekávané události spojené s úrazem pojištěného
  • Pojistné plnění 500 Kč denně po dobu nejdéle 180 dnů
  • Určeno pro stávající klienty Triglav pojišťovny
  • Cena pojistného 299 Kč ročně
  • Pojišťovna nepřihlíží ke zdravotnímu stavu pojištěnce
  • Nabídka pojištění Triglav Hospital je časově omezena, končí 31. března 2013
     
Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená