FinExpert.e15.cz

Tip na obchodní cestu: Veletrhy a výstavy v Evropě

Máme pro vás několi tipů na veletrhy, které mohou pomoci vašemu podnikání nebo vás budou rozhodně inspirovat.

Nízkonákladové aerolininky výrazně vylepšily svoje služby, takže se dnes není problém snadno, rychle a kvalitně se přepravit mezi dvěma městy, aniž by cesta musela přijít na tisíce korun. Současným trendem businessmenů je dokonce utratit méně za letenku a raději věnovat více prostředků přímo na obchod a setkání s pracovními partnery v cílové destinaci. Navíc, utratí-li za cestu méně, mohou létat za svými obchodními partnery častěji a lépe tak udržovat vzájemné vztahy.

Proto stále více obchodních cestujících využívá služeb nízkonákladových aerolinií (např. easyJet, SkyEurope, Ryanair apod.) Připravila jsem několik tipů, kam se s levnými aerolinkami dostanete blíže svému podnikání. V blížících se měsících proběhne několik velmi zajímavých obchodních veletrhů a výstav.

ELEKTROTECHNIK 2007 (Dortmund)

Veletrh elektroniky a elektronického inženýrství, 29. srpna - 1. září 2007

Jedná se o důležitý regionální veletrh elektroniky a elektronického inženýrství v Německu, který se koná pravidelně každé 2 roky v Dortmundu. Specialisté z oboru se setkávají, aby společně konzultovali nejnovější trendy v těchto oblastech: průmyslová elektronika, měřící, testovací a kontrolní technika, kontrolní technika průmyslových procesů, automatické systémy technického osvětlení, nářadí a stroje jako vybavení dílen, informační a komunikační technologie. Jako bonusem každého ročníku veletrhu můžete očekávat různé praktické semináře, prezentace a demonstrace vystavovaných produktů. Obvykle se tohoto veletrhu účastní na 450 vystavovatelů a více než 30 000 návštěvníků.

Do této destinace léta easyJet.

EYEFORTRAVEL 2007 (Londýn)

Evropský veletrh cestovního ruchu, 23. – 24. června 2007, Business Design Centre, London

Tento veletrh cestovního ruchu má již desetiletou tradici a letos bude ještě větší a vice informativnější než obvykle. Hlavními tématy letošního ročníku budou: online marketing, CRM, revenue management a distribuční technologie.
Současně budou probíhat čtyři vedlejší konference:

 

  • CRM in Travel Europe 2007 (Jak si vybudovat značku a udržet zákazníky pomocí optimální CRM strategie)
  • Enterprise Data Management for the Airline Industry (Žízení dat v podnicích v odvětví leteckého průmyslu) : 22. - 23. června 2007
  • Affiliate Marketing for the Travel Industry (Jak účinně využít obchodních partnerství ke snížení nákladů spojených s online marketingem a zvýšení prodeje)
  • Research@EyeforTravel.

Do Londýna se dostanete s easyJet, SkyEurope a Ryanairem.

Professional Beauty Autumn (Londýn)

Trh zdraví a kosmetiky, 2. – 3. září 2007, Olympia, Londýn

Přední událost na trhu zdraví, krásy a kosmetických produktů, která se koná pravidelně na podzim a kde se představí více než 175 anglických i zahraničních dodavatelů s nejnovějšími výrobky a inovacemi. Pokud pracujete právě v tomto odvětví, pak na tomto veletrhu určitě nesmíte chybět!

IJL 2007 - International Jewellery London Exhibition (Londýn)

2. – 5. září 2007, Earls Court, Londýn
www.jewellerylondon.com

Skvělá příležitost pro všechny obchodníky v oboru klenotnictví a šperků – kde jinde můžete navázat nvé obchodní kontakty a dozvědět se o nejaktuálnějších novinkách v odvětví, trendech a výrobcích, a to z řad těch největších odborníků, kteří přislíbili na veletrhu IJL 2007 svou účast. Poradí vám, jak přilákat nové zákazníky a zůstat vždy o krok před konkurencí. Můžete se těšit na vybrané kolekce šperků, ale také vzácných kamenů, hodinek, obalových materiálů, které budou prezentovány předními britskými i zahraničními výrobci a dodavateli.

The PLASA SHOW (Lomdýn)

Profesionální obchodní show osvětlovací a zvukové techniky, 9. – 12. září 2007, Earls Court, Londýn

Mezinárodní událost pro všechny odborníky z oblasti zábavního průmyslu, eventového organizování, korporátního, stavitelského a instalačního průmyslu z celého světa. Na show budou prezentovány jak informace, tak nové nápady a jeho součástí bude rovněž fórum, kde jednotliví účastníci mohou mezi sebou konzultovat svoje návrhy a uzavírat reálné obchody.

GREEN LIVING (Londýn)

Exhibice s tématem trvale udržitelného rozvoje, 14. – 16. září 2007, Olympia, Londýn

Jedná se o velmi interaktivní exhibici s cílem zábavnou formou seznámit a vzdělat její návštěvníky o současných problémech životního prostředí  a trvale udržitelného rozvoje. Součástí budou skupinové diskuze, praktické demonstrace (například vaření), módní přehlídka, přehlídka “zelených” nápadů pro váš domov a zahradu a “zelený” koutek pro děti.

100%Detail (Londýn)

Výstava invativních stavebních řešení, 20. – 23. září 2007, Earls Court, Londýn

Na této výstavě se sejde na 150 vystavovatelů, kteří budou prezentovat svoje inovativní produkty a materiály v oblasti stavebnictví. Všichni vystavovatelé byli vybráni speciální komisí, aby byla zaručena vysoká kvalita uvedených produktů a celé výstavy.
Současně bude probíhat také výstava 100% Design London, kde můžete načerpat nové nápady pro řešení exteriérů i interiérů.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená