FinExpert.e15.cz

Test nebankovních úvěrových společností


Proti neban.Společnosti  |  14. 05. 2014 17:25

Jet money(SMART MONEY) je hnusna lichva a zloději.Před třemi lety jsi od me přitelkyně mamka půjčila půjčku a ma přitelkyně ji ručila a vše bylo splacene i s opožděnými splatky.Vše bylo splacené a dokonce jim ještě chtěli nabídnout půjčku.Odstěhovali jse a mezi tím jeji mamce nabídli další půjčku ale už neměla zajem.Problém byl a je v tom,že po třech letech chodili dopisy,jelikož už na uvedené adrese nebydleli a nic od společnosti neočekávali,protože to brali od nich za věc uzavřenou,když to vše bylo splacené.Za to ji nařídili Exekuci,ale jelikož její mamka je nyní na úřadu práce,tak ji nemohli nic vzít z účtu,tak se zaměřili na její dceru a zablokovali ji účet s velkou částkou a k tomu ji pozastavili i výplaty.Ted nema na najem a diky nim jsi nemuže ani od nikoho půjčit k tomu všemu jse u Olomouckeho soudu vše protahuje no nebot je vše dobře podplacene.Ruce od nich pryč.

 | 
RE: Acema  |  24. 11. 2014 18:41

Nechápu, jakým podvodem mohla vyjít jako nejlepší Acema. vy nevíte co jsou zač? Vy jste je nikdy neviděli např. v TV Nova, kde právník TV Nova varoval veřejnost před touto společností? Nechcete si před zveřejněním těchto zaplacených lží příště nejdříve vyslechnout pár jejich podvedených klientů?!

 | 
JITKANĚMCOVÁ  |  08. 02. 2015 13:50

POTŘEBOVALA JSEM NUTNĚ PUJČKU DO DNEŠKA JI NEMÁM ALE ZA BLBOST JSEM PŘIŠLA O 8000.KČ TVRDILI MĚ DO TELEFONU ŽE LIDI NEPLATÍ VČAS A ŽE MUSÍ BÝT ZÁLOHA KTEROU PO SPLACENÍ VRÁTÍ DO DNEŠKA NIC MOBIL OD TÉ DOBY JE NEDOSTUPNÝ NĚMÝ POOTŘEBOVALA JSEM NUTNĚ NA VÝMĚNU OKEN JEDNÁ S EO SPOLEČNOST FERMANTA A.S.JSOU TO DOSLOVA ZLODĚJI A NENÍ JIM HANBA OKRÁST DUCHODCE I KDYŽ JSEM S TOU PANÍ O TOM MLUVILA TAK POZOR NA TUTO SPOLEČNOST

 | 
Pavel  |  08. 09. 2015 00:50

POZOR!!! I když se ACEMA tváří jak je skvělá, jak má nízké úroky, tak je to jen chyták na lidi. Osobně mám s touto firmou zkušenosti a musím říct, že takévé prasárny, které dokáží vyplodit, jsou již za hranicí zákona. Po prvním roce se úrok zvedně o 50% a prosím nic nenaděláte, následná fixace na 3 roky, platíte, neopozdíte se splátkou a těsně před koncem tříleté fixace, tato firma hledá na co by Vás dostala, mě dostalo na to, že jsem neodeslal fakturu za proinvestování 70 tis. korun do rekonstrukce. Ano opoměl jsem tuto fakturu odeslat a je to moje vina a i přes fakt, že hned na druhý den, jsem jim odeslal fakturu na 900 000Kč, tak mi byl zvednutý úrok o více jak 100% na 24,8 PA, zaslal jsem žádost, že jsem tuto byrokratickou udělal a že je žádám o zachování stávájící splátky a úroku, bohužel tato firma odepsala zamítavě. Ano neposlal jsem onu fakturu, ale nikdy za celé 4 roky jsem od nich nedostal jediné připomenutí, svůj závazek jsem po celé 4 roky platil, aniž bych se kdy opozdil se splátkou a takto se zachovali i přes jejich inzerovaní kodex ve kterém vyloženě lžou a už vůbec se jim neřídí. Sama ČNB kam jsem napsal stížnost mi potvrdila, že takový postup by snad mohl být i považován za jednání v rozporu s dobrými mravy a i jako účelové, tedy v rozporu s úpravou občanskoprávní, bohužel ČNB nad touto firmou nemá dohled, tak nemůže pomoci. Nepláčí nad sebou, dobrovolně jsem si úvěr vzal, pochybení bylo na mé straně i když se jednalo pouze o byrakratickou chybu, ale následný postup a přístup byl žalostný, když jsem je telefonicky kontaktoval, zda není nějaká možnost, tak mi pouze paní od ACEMA řekla, že jsem porušil obchodní podmínky a pokud bych chtěl nyní před koncem fixace doplatit úvěr, pak budou požadovat čásku 850 000Kč, jen pro upřesnění bral jsem si úvěr 700 000Kč a 4 roky poctivě splácel po 9500Kč měsíčně, ale i tak za předčasné zaplacení úvěru chtějí 850 000Kč?

No snad tato moje zkušenost s firmou ACEMA někomu pomůže při rozhodování, jakou firmu zvolit a je to sice na Vás, ale za mě prosím nedělejte to a neberte si úvěr u ACEMA!!!! No závěrem se musím podivot, kdo dělá tyto průzkumy, ale zřejmě ten kdo je dělá, dostane dobře zaplacené ))

Pokud by někoho zajímalo více o této firmě, tak mě můžete kontaktovat, nebo napsat dotaz zde, rád každému poskytnu info na co si dát pozor, ale raději bych byl, pokud firmu ACEMA, vynecháte ze svých možností získat úvěr!

 | 
Profi  |  18. 04. 2016 15:04

Dobrý den, mám naprosto stejnou zkušenost splácíme řádně a včas, nyní po roce chci odejít k jiné společnosti, za různé nedodané papírky mi napočítaly statisícové pokuty....s ohledem na rozhodčí doložku se momentálně práva nedovolám, jen co se od nich vyvážu dám vše k soudu, mám informace, že bych měla uspět..nebudu prý první.. byla jsem fakt hloupá, že je půjčka u Acemy krajně nevýhodná jsem samozřejmě věděla, ale o dalších jejich praktikách opravdu ne a nechápu, že je to vůbec v ČR možné, podnikat takovým způsobem, pokud bych na tu situaci byla sama , můžu jít skočit z mostu...což by samozřejmě Acemě nevadilo, shrábla by domek a jede se dál...opravdu varuji ostatní, dál od nich!!

 | 
Arysinka  |  04. 03. 2017 23:48

S Acemou mam naprosto stejne zkusenosti,malem jsem prisla o nemovitost.Chtela bych se s nima soudit,ale hromadna zaloba by byla urcite lepsi.Jen se bojim zverejnit svuj email a nevim,jak dat lidi proti twto firme dohromady.....

 | 
Katarína  |  19. 04. 2017 17:36

S Acemou mám vlastní osobní zkušenost, půjčila jsem si a vše řádně platila. Po roce , kdy mi končí údajná fixace chci doplatit vše a odejít od nich, jelikož jsem se dozvěděla, že se v další fixační lhůtě 5 let zvýší platby až na 18% na což mít určitě nebudu i přesto, že jsem si zaplatila VIP úrok. Po požádání o předběžnou kalkulaci doplacení jsem se zhroutila, jelikož z částky půjčené 4.300 tis. a splátkách 12 měsíců 32.540,-Kč mi ACEMA vyčíslila doplatek 6.653.692,-Kč. To není sranda, ale hrůza a tak chci, aby všichni co mají podobné zkušenosti napsali na můj email : chatavalaska@seznam.cz, jelikož chci na ně podat žalobu a pokud nás bude více o to lépe. Tak se nejedná s poctivými lidmi, aby přišli o střechu nad hlavou za to, že poctivě splácí!!!!!

 | 
Pavlina  |  05. 09. 2017 10:39

Dobry den. Muzete me prosim kontaktovat mam podobny problem s acemou. Rada bych slysela i jine zkusenosti chStam se podavat zalobu. Pavlina

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená