FinExpert.e15.cz

Téma: velké srovnání běžných účtů


Rdm  |  13. 03. 2006 08:32

První chyba je, v tabulce "Co umí osobní účet": u eBanky jsem již několik let a opakovaně jsem se ptal na něco jako je spořící účet, tak dodnes nic takového eBanka nemá. Nechápu jak ta banka mohla dostat několikrát po sobě ocenení nejlepší účet roku, když již několik let po sobě jsou její jedinou změnou ceníky, které mění nejméně 2x do roka a téměř vždy se zvedáním poplatků. Kdyby opravdu neměli nejpropraovanější IB tak už jsem pryč. :o(

Za druhu chybu považuji v tabulce "Ceny osobních účtů" neuvedení měsíčního poplatku, který zpravidla tvoří tu největší část s měsíčních poplatků.

 | 
SocPredator  |  13. 03. 2006 10:51

Docela vtipně podané a vystihující textově. Tabulky jsem moc nezkoumal, ale paušál za vedení účtu by to asi chtělo.

 | 
Martin Prokop  |  20. 03. 2006 15:53

No musím konstatovat, že Vaše „všechny běžné prohlížeče“ je asi myšleno, všechny běžné verze MS Internet Explorer . Protože opravdu né všechny z Vašich uvedených běžných jsou funkční tak jak by se mohlo z tabulky zdát. Doporučuji stránku http://www.linuxsoft.cz/article_list.php?id_kategory=173 , kde máte reálný pohled nato jak to doopravdy je a né jen výpis z reklamního letáku.

Ještě k tomuto článku, jedná se možná tabulkově o pěkný výtah, ale hodnota textu jde srovnat s konstatováním, „nebude-li pršet nezmoknem“. Jedná se pouze o konstatování, ale položte si otázku jestli stím člověk vlastně může něco udělat.
Nikdo krom obyvatel našich největších měst nemá takový výběr, takže v maloměstě platí „jednooký mezi slepými králem“
Sám nejsem se svou GEniální bankou spokojen, to co od ní potřebuji, dostanu ve stejné kvalitě i od jiných bank a to co platím navíc nějak nepociťuji jako pro mne citelnou pozitivní službu. U své banky zůstávám jen ze setrvačnosti, protože jiná pro mne lepší banka je mi fyzicky při mé pracovní době nedostupná.

 | Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená