FinExpert.e15.cz

Studium

Docházka na základní i střední školu něco stojí, a co teprve vysoká škola. Náklady na studium mohou být různé a odvíjejí se od faktorů jako je cestování, bydlení, speciální studijní pomůcky, apod.

Mohlo by vás zajímat Děti.

Otázky-odpovědi: Personální a mzdové poradenství

Otázky-odpovědi: Personální a mzdové poradenství

V dnešním pokračování naší Poradny jsme se zaměřili na vybraná témata z oblasti pracovně-právních vztahů. Jak zjistit, zda váš zaměstnavatel odvádí vymezené zdravotní a sociální pojištění, jak postupovat v případě autonehody služebního vozu, jaké situace mohou nastat při uzavírání pracovních smluv?

20.  8.  2004  |  lohn redakce  |  1

Kolik berou IT pracovníci - výsledky průzkumu

Kolik berou IT pracovníci - výsledky průzkumu

Prakticky celý únor a ještě část března jste na Živě mohli potkávat výzvu určenou všem IT pracovníkům - anonymní průzkum platů v IT sféře. Dnes přinášíme první výsledky.

13.  4.  2004  |  Živě.cz Magazín

Kolik berou IT pracovníci – i mimo Prahu se žije dobře

Kolik berou IT pracovníci – i mimo Prahu se žije dobře

V dnešním pokračování našeho krátkého seriálu se podíváme na rozvrstvení platů v regionech a na průměrné mzdy.

13.  4.  2004  |  Živě.cz Magazín

Brigáda? Jakou smlouvu

Brigáda? Jakou smlouvu

Studujete nebo prostě nemáte peněz nazbyt? Můžete jít na brigádu a přivydělat si nějakou tu korunu. Jakou smlouvu by s vámi měl zaměstnavatel uzavřít a v čem se liší dohoda o provedení práce od dohody o pracovní činnosti?

14.  1.  2004  |  Jakub Lohniský  |  16

Jak si nechat odškodnit pracovní úraz

Jak si nechat odškodnit pracovní úraz

Nemůžete mluvit, nedoslýcháte, třesou se vám ruce? Jak je to možné, když bydlíte v tichém bytě, na děti nekřičíte a k odpočinku si vystačíte s televizí? Pokud vás zatím nenapadlo hledat příčiny ve vykonávané profesi, zamyslete se a čtěte.

27.  11.  2003  |  Hana Kamenická  |  2

Chcete mít nejvíc?

Chcete mít nejvíc?

Hledáte první zaměstnání a nevíte jakou odměnu a jaký růst mzdy můžete očekávat? Rádi byste poměřili současné absolventské platy s celkovým průměrem, či vůbec porovnali, jaké finanční vztahy panují v českých poměrech? Snadná pomoc – nahlédněte do následujících tabulek.

31.  10.  2003  |  Hana Kamenická

1...10111213141516171819

Podobná témata: Osobní finance, IČO, Sociální pojištění, Invalidní důchod, Daňové přiznání, Rekvalifikace, ČD, Kariéra, Životopis, Pronájem, Průzkum, Daně 2011, Zkrácený úvazek, Daně, Šetříme, OSVČ, Průměrná mzda, Platíme, Digitalizace, Finanční poradenství

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená