FinExpert.e15.cz

STUDENT AGENCY: Spouští systém MANUM superCASH

MANUM superCASH – zcela nový, bezpečný, rychlý a diskrétní způsob plateb za nákupy zboží a služeb na internetu – mohou ode dneška používat i zákazníci STUDENT AGENCY na portálech www.studentagency.cz a www.kralovna.cz.

Společnost MANUM, její klíčový technologický partner SAZKA a.s. a společnost STUDENT AGENCY věří, že tento patentovaný způsob placení si rychle najde své příznivce i mezi zákazníky nakupujícími letenky, autobusové jízdenky, studijní pobyty a jiné produkty z nabídky STUDENT AGENCY.

Majitel STUDENT AGENCY Radim Jančura novou možnost jak platit na internetu vítá: „Spuštění služby superCASH je dalším krokem ke zjednodušení nákupu našich produktů na internetu. Jako u ostatních platebních metod byla pro nás důležitá hlavně bezpečnost transakcí, což superCASH určitě splňuje.“

Princip placení prostřednictvím služby superCASH je uživatelsky velmi jednoduchý a rychlý. Zákazníkovi je systémem superCASH vygenerován čárový a číselný kód, se kterým svůj nákup zaplatí hotově na kterémkoliv terminálu SAZKY. Do 10 minut je pak internetový obchod informován, že nákup byl uhrazen a zboží nebo služby mohou být distribuovány. V systému superCASH navíc může obchodník i zákazník kdykoliv najít informace o stavu konkrétní transakce. Veškerá komunikace mezi účastníky systému je elektronicky zabezpečená i přes to, že neobsahuje žádné osobní údaje!!!

Za první tři měsíce „ostrého“ provozu se systém osvědčil a mezi uživateli je stále oblíbenější. Využívají jej už desítky obchodníků a denně v systému probíhají stovky plateb. „Od spolupráce se STUDENT AGENCY si slibujeme nejen další rozšíření počtu uživatelů i transakcí, ale také tímto krokem vstupujeme na trh cestovních kanceláří, prodejců letenek a jízdenek, pro který vyvíjíme specializovaný softwarový modul, který bude plně odpovídat jejich potřebám“, uvádí ředitel společnosti MANUM, Marek Lánský.

Systém diskrétní a hotovostní platby za nákupy na internetu si oblíbili především mladší zákazníci. Mezi nejpilnější uživatele superCASH patří například zákazníci serveru www.predplacenky.cz, do ostrého provozu se chystá superCASH na stránkách www.scio.cz a také v internetové aukční síni www.aukro.cz. Platební bránu superCASH integrují ale i zcela odlišné obory internetového podnikání, například v pojištění na stránkách www.top-pojisteni.cz nebo jako ideální nástroj, jak si „nabít“ svou elektronickou peněženku v systému GoPay.cz.

Cílem společnosti MANUM pro rok 2009 je i nadále co nejrychlejší rozvoj systému a jeho implementace v co největším množství internetových obchodů. Stranou našeho zájmu nezůstávají ani již avizované pokusy o rozšíření systému superCASH do zahraničí, o kterém stále intenzivně jednáme s našimi zahraničními partnery.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená