FinExpert.e15.cz

Stavební veletrhy Brno a veletrh MOBITEX opět spolu

Zajímavé spojení Stavebních veletrhů Brno a MOBITEXu nebude v programu BVV chybět ani v roce 2011. Proč se o vše zajímat již nyní?

I v roce 2011 se v tradičním jarním termínu od 12. do 16. dubna 2011 uskuteční Stavební veletrhy Brno a veletrh interiéru a bydlení MOBITEX. Model uceleného komplexu uvedených veletrhů, který zahrnuje všechny obory stavebnictví, technického zařízení budov a interiérového vybavení, měl v roce 2010 premiéru, a podle provedených výzkumů – jak mezi vystavovateli, tak návštěvníky – úspěšnou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

Nejnovější trendy ve stavebnictví, úsporách energií a interiéru

Šestnáctý ročník Stavebních veletrhů Brno se bude věnovat celosvětově atraktivním tématům, zejména pak energeticky úspornému stavění, úsporám energií, alternativním zdrojům energií a vytápěcí technice. Všechna témata budou rozvíjena pod společným souhrnným názvem Energie pro budoucnost.

Úspory energií se dotýkají nejen oblasti technického zařízení budov, ale i oborů zdicích materiálů, oken, dveří, izolačních materiálů, konstrukčních systémů a ostatních stavebních materiálů a produktů pro stavebnictví. Na Stavebních veletrzích Brno v roce 2010 byla tato tematika zajímavá pro 83 % návštěvníků.

Největší prezentace stavebních strojů ve střední a východní Evropě

Mezi hlavní témata nadcházejícího ročníku Stavebních veletrhů Brno bude bezesporu patřit také prezentace firem z oboru stavebních strojů, které se po dvou letech, kdy se představovaly na veletrzích v Mnichově a Paříži, předvedou opět v plné kráse právě v Brně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Proč se zúčastnit Stavebních veletrhů Brno?

Stavební veletrhy Brno se vyznačují stabilní, vysoce odbornou strukturou návštěvníků: 55 % z nich pracuje v oboru samém nebo příbuzném. Další výhodou je, že Stavební veletrhy Brno jsou návštěvníky hodnoceny jako nejpřínosnější informační zdroj při plánování rekonstrukce či stavby.

Z nezávislého průzkumu mezi návštěvníky dále vyplynulo, že návštěvníci veletrhu plánují rekonstrukci interiéru (37 %), exteriéru (26 %), stavbu či nástavbu domu (22 %), nebo vybavení interiéru (45 %) – všichni vystavovatelé tak mají jedinečnou možnost oslovit na 80 000 návštěvníků veletrhu, kteří mají skutečný zájem o jejich produkty a aktivně tyto informace vyhledávají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Stavební veletrhy Brno 2011 představují mimořádnou příležitost pro každého, dovědět se o novinkách v nabídce produktů a služeb, konkrétních výrobcích a současných oborových trendech. A hlavně – výjimečná je možnost osobně se na vše zeptat a všechno si i vlastnoručně vyzkoušet. Vystavovatelé přitom mohou na místě demonstrovat konkrétní produkty a tipy a zároveň bezprostředně reagovat na dotazy návštěvníků.

Více informací naleznete na www.stavebniveletrhybrno.cz.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená