FinExpert.e15.cz

Stavební spořitelna České spořitelny nabízí komfortní novinku „Úvěr od Buřinky“

Praha, 7. srpna 2012

Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) uvádí na trh nezajištěný „Úvěr od Buřinky“. Začala ho klientům nabízet od konce července 2012. Jde o novinku, která je odezvou na „volání“ klientů po jednoduchosti a srozumitelnosti produktu, nízké splátce a po jeho rychlém vyřízení. Klient podepisuje smlouvu při první návštěvě banky. „Úvěr od Buřinky“ dává klientovi navíc jistotu zachování výše splátky, kterou si spolu s délkou splácení úvěru může zvolit.

„´Úvěr od Buřinky´ je komfortní novinka v úvěrové nabídce trhu stavebního spoření. Je výjimečný svou jednoduchostí a rychlostí uzavření smlouvy, které lze zvládnout už za půl hodiny. Zrychlit a zpříjemnit klientovi tento proces jsme dokázali mj. zavedením technologických novinek, například od smlouvy zcela nově pojaté formou otázek a odpovědí, přes jednostránkové shrnutí nejdůležitějších údajů smlouvy až po možnost zaslat prostřednictvím www.burinka.cz kopie dokladů k doložení účelového použití půjčky,“ řekl Jan Diviš, náměstek generálního ředitele Stavební spořitelny České spořitelny. „Věřím, že ´Úvěr od Buřinky´ je správnou odpovědí na požadavky klientů,“ dodal Jan Diviš. 

SSČS poskytuje nezajištěný „Úvěr od Buřinky“ s roční úrokovou sazbou 6,35 % až do výše 800 tisíc Kč. Klient může úvěr splácet až 18 let. Získá tak nízkou splátku, která výrazně nezatíží jeho rodinný rozpočet. Úvěr ve výši 100 tisíc Kč lze získat již při měsíční splátce 855 Kč. Uzavření smlouvy o stavebním spoření probíhá automaticky a spolu
s jejím vedením je zdarma. 

Klient si volí způsob čerpání úvěru. SSČS na přání klienta buď ihned převede všechny peníze na jeho bankovní účet (lhůta pro doložení účelového čerpání činí 12 měsíců), nebo poukáže peníze na účet klienta oproti dokladům (faktury, kupní smlouva apod.). V žádosti o poskytnutí úvěru si klient může objednat službu zasílání SMS nebo e-mailu k úvěrovým účtům.

Úhrada za vyřízení úvěru činí 1 % z výše úvěru (min. 1 000 Kč), měsíční poplatek za správu a vedení úvěrového účtu je 59 Kč. Mimořádné splátky jsou zpoplatněny 1 % z výše mimořádné splátky.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená