FinExpert.e15.cz

Sportovní karty se šíří do dalších regionů a nabízejí více výhod

Praha, 2. září 2015

Fanoušci pardubického hokejového klubu HC Dynamo Pardubice a všichni Východočeši mohou již více než půl roku využívat speciální platební kartu Dynamo. Karta vzbudila velký ohlas a na pobočkách ČSOB a Ery si ji pořídilo již více než dva tisíce zájemců. Karta Dynamo je oblíbená – její držitelé s ní udělají o třetinu nákupů více než klienti se standardní bankovní kartou. Karta není populární pouze mezi muži, jejími držiteli jsou ze 40 % ženy. Věkové složení držitelů je v rozmezí 15 až 82 let. Díky velkému zájmu se od června karta Dynamo nabízí také na vybraných poštách v Pardubicích a Chrudimi a od září přibydou další novinky.

Průzkum společnosti STEM/MARK ukázal, že kartu Dynamo by doporučilo 98 % jejich držitelů, dvě třetiny držitelů motivovalo k pořízení karty právě spojení se svým oblíbeným hokejovým klubem. Každou čtvrtou kartu si její držitelé pořídili na základě doporučení přátel nebo známých. „Držitel karty Dynamo provádí měsíčně o 30 % více transakcí a také utratí v průměru o jeden tisíc korun více. Navíc počet aktivních klientů zasílající na účet více jak 5 000 Kč měsíčně přesahuje 80 %,“ říká Miloš Minčič, Change Manager útvaru Produkty a integrace ČSOB.

Pro novu hokejovou sezónu si hokejový klub ve spolupráci s ČSOB připravil další překvapení. Nejenže slevový program rozšířil o jedenáct nových partnerů, ale majitelé permanentních vstupenek budou moci kartu Dynamo používat také pro vstup na hokejová utkání. Stačí, aby si svou papírovou permanentku spárovali s kartou Dynamo na pokladně Tipsport arény. Pro tyto návštěvníky bude od září připraven speciální „Dynamo vstup“ s červeným kobercem a hosteskami, které návštěvníkům nabídnou drobné dárky.

V polovině září navíc vypukne soutěž o hokejové kartičky ze speciální sběratelské edice, do které hokejový klub zařadil své legendy a nejlepší hráče, které se mohou zúčastnit všichni držitelé karty Dynamo. Kartičky získá každý, kdo s kartou Dynamo platí. Originální sběratelské album na 24 unikátních kartiček s bonusovou kartičkou legendy Vladimíra Martince získá zdarma každý držitel karty Dynamo na pokladně Tipsport arény.

Karta Dynamo funguje jako členská a slevová karta a zároveň jako standardní bezkontaktní platební karta MasterCard. Slevu lze uplatnit předložením karty u vybraných partnerů ve východních Čechách a také při nákupu vstupenek a občerstvení během utkání. „Snažíme se nestále přicházet s novými inovacemi tak, aby to držitelům karty Dynamo přinášelo maximální komfort. Hokejový klub ve spolupráci s námi a společností MasterCard připravují mobilní aplikaci, která umožní objednávat nejen občerstvení, ale také vybrané zboží z fan shopu,“ přibližuje Miloš Minčič.

ČSOB Pojišťovna podporuje pardubický hokej již více než 15 let a Dynamo karta se tak stala dalším krokem vzájemné spolupráce. „Jsme si vědomi, že Dynamo je symbol, který zná a má k němu pozitivní emocionální vztah velká část obyvatel tohoto regionu,“ říká Petr Kleiner, marketingový ředitel ČSOB Pojišťovny. 

Úspěch Karty Dynamo vzbudil zájem o podobný typ karty v dalších regionech. „ČSOB v současné době chystá spuštění regionálních karet s významnými sportovními partnery v Severočeském kraji, Královehradeckém kraji a v Praze,“ uvádějí Pavel Sláma a Radovan Lasák, Development manažeři, kteří jsou v ČSOB zodpovědní za koncept regionálních karet.

Platební karta Dynamo je debetní bezkontaktní platební kartou, kterou je možné získat k vybraným běžným účtům na pobočkách ČSOB v Pardubicích, Vysokém Mýtě, Chrudimi a Holicích a také v Era Finančním centru v Pardubicích, na vybraných poštách v Pardubicích a Chrudimi, příp. nechat si zaslat kurýrem přes webové stránky www.dynamoklub.cz. Ke kartě každý klient získá voucher na dvě vstupenky na hokejové utkání kategorie C zdarma, prodlouženou záruku o 12 měsíců na široké spektrum zboží či pojištění nákupu na 6 měsíců.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená