FinExpert.e15.cz

Soutěžte s Osobními financemi o zajímavé ceny!

Ve spolupráci s redakcí měsíčníku Osobní finance jsme na srpen připravili několik soutěží o hodnotné ceny. Pozor: možnost hlasovat v soutěžích trvá jen do 31. 8. !
Soutěžte s Osobními financemi o zajímavé ceny!

V právě vycházejícím srpnovém čísle Osobních financí můžete vyhrát mnoho zajímavých cen v celkové hodnotě 120 000 Kč. Možnost účastnit se těchto soutěží máte také jako návštěvníci této webové stránky. Stačí znát správnou odpověď na soutěžní otázky.

Soutěž o víkend v Železných horách

Ve spolupráci s týmem Hotel Guide, jehož internetový server www.travelguide.cz zprostředkovává ubytování na dovolené i služební cesty, připravuje redakce Osobních financí nové pokračování pravidelné soutěže o víkendové pobyty.
V rámci domácí části rubriky Jak se neztratit je v časopisu uveřejněna soutěžní otázka, kterou naleznete také zde na webu. Když správně odpovíte, máte šanci vyhrát víkendový pobyt pro dva v lokalitě, o které zrovna píšeme. Tentokrát jde o víkend v hotelu Jezerka (www.jezerka.cz) v Chráněné krajinné oblasti Železné hory.

Soutěžní otázku najdete ZDE

 

Soutěž o deskovou hry Osadníci z Katanu

Ve spolupráci s firmou Albi jsme pro vás připravili soutěž, v níž můžete vyhrát klasiku mezi deskovými hrami – Osadníky z Katanu. Hra vznikla v roce 1995, kdy zároveň získala ocenění Hra roku. Díky tomu, že vyváženě kombinuje prvky náhody a taktiku a může se pokaždé vyvíjet úplně jinak, drží se mezi herními nadšenci již dlouho na špičce zájmu.

Popularita této hry vedla až k založení turnajů, které se hrají i na mezinárodní úrovni. Jestliže nám zašlete správné odpovědi (nápovědu najdete například na stránkách www.hrajeme.cz), můžete se stát výhercem jedné z patnácti deskových her a vyzkoušet svoje logické myšlení při založení osady na neznámém ostrově, postupném budování nové civilizace, obchodování a možnosti ovládnout celý ostrov navzdory snahám soupeřů ...

Soutěžní otázky najdete ZDE

 

Soutěž s kosmetikou Oriflame

Další soutěž jsme připravili ve spolupráci s firmou Oriflame. Ve hře je 15 balíčků kosmetiky Oriflame – každý v hodnotě 1 845 Kč. V balíčku jsou například samoopalovací krémy na tělo a obličej, emulze a sprej po opalování či pleťový tónovací gel. Mohou být vaše, pokud správně odpovíte na soutěžní otázky, a štěstí usměje právě na vás.

Soutěžní otázky najdete ZDE


Soutěžte o potápěčský kurz

Další letní soutěž jsme připravili ve spolupráci se společností Happy Divers. Na jednoho z těch kdo správně odpoví na dvě soutěžní otázky čeká opravdu netradiční hlavní cena. Jedná se o možnost  absolvovat základní kurz přístrojového potápění v ceně 7 900 Kč. Další čtyři vylosovaní získají jednorázový fotoaparát pro fotografování pod vodou.

Soutěžní otázky najdete ZDE

 

Křížovka tentokrát o ceny od LangSoftu

Uvedených soutěží se můžete účastnit, i pokud nejste čtenáři našeho měsíčníku. Správnou odpověď v soutěži o software PC Translator však získáte pouze pokud vyluštéte křížovku v novém čísle našeho měsíčníku. Úspěšné řešitele čeká jedna z následujících cen:

  • 1. cena: PC Translator T2 (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština) v hodnotě 14 500 Kč.
  • 2. cena: PC Translator T1 (angličtina, němčina) v hodnotě 6 500 Kč.
  • 3. cena: PC Translator (angličtina) v hodnotě 3 750 Kč.
  • 4. cena: Language Teacher Komplet L2 (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština) v hodnotě 1 850 Kč.

Křížovku najdete v měsíčníku Osobní finance, číslo 8/2004, které právě vychází, a to na straně 61.

Možnost zadat správné znění tajenky na webu najdete ZDE

 

Investiční hra a soutěž s Ardo

Od začátku roku sledujete v časopisu Osobní finance naše čtyři vybrané investory, kterým jsme na začátku roku přidělili (fiktivní) částku 200 000 Kč pro investování do podílových fondů. Tipněte si, kdo z nich bude nejúspěšnější a máte šanci vyhrát jednu ze dvou myček Ardo v hodnotě 16 000 nebo 14 000 korun.

Upozornění: tato soutěž bude na rozdíl od předcházejících probíhat i v září a říjnu.

Aktuální výsledky našich investorů najdete ZDE

Své tipy do soutěže o myčky Ardo můžete vložit ZDE

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená