FinExpert.e15.cz

Soutěž Zlatá koruna vstoupila do své druhé části

V neděli 6. dubna bylo ukončeno nominační hlasování v Ceně veřejnosti a soutěž o nejlepší finanční produkty roku Zlatá koruna tím vstoupila do své finálové části. Do finále postoupilo 20 produktů, které získaly od hlasujících v prvním kole největší počet nominací a mezi nimiž se nyní rozhoduje o konečných vítězích.

O hlasování v nominačním kole byl tentokrát velký zájem. Pokud jde o účast hlasujících i počet nominovaných produktů, padl dokonce rok starý rekord. Bylo odevzdáno celkem 22 485 hlasů pro 520 produktů. Loni bylo odevzdaných hlasů pouze 10 087 a nominovaných produktů 314. Ve finálovém kole, které začalo 7. dubna a potrvá do 21. května, je možné hlasovat nejen na internetu, ale navíc i prostřednictvím SMS zpráv. Konečné výsledky budou oznámeny 5. června v rámci vyhlašování celkových výsledků Zlaté koruny 2008.

Jednou z novinek letošního 6. ročníku je hlasování o Cenu podnikatelů. Tato cena bude udělena nejlepším finančním produktům pro malé a střední firmy. O tom, kdo tuto cenu získá, se rozhoduje v hlasování, které až do 21. května probíhá na internetových stránkách www.zlatakoruna.info.

Počátkem dubna bylo ukončeno přihlašování produktů do všech patnácti kategorií soutěže. Letos přihlásilo 63 finančních společností l82 produktů, což je o něco více než loni. Přihlášené produkty hodnotí jako v minulých letech Finanční akademie, porota složená z 260 renomovaných odborníků, kteří rozhodnou, jaké produkty v jednotlivých kategoriích získají Zlatou, Stříbrnou a Bronzovou korunu.

Větší práce než v loňském roce čeká porotu při rozhodování, komu letos bude patřit jedna z nejprestižnějších cen soutěže, která se udílí nejlepší novince roku mezi finančními produkty. Porotci to tentokrát nebudou mít opravdu jednoduché, protože na tuto cenu si letos brousí zuby 73 novinek, o 26 více než v předchozím roce.

Přenechme ale tyto starosti odborníkům, oni si jistě poradí. Pokud náhodou sami máte ambice do něčeho promluvit, a pokud si přece jenom myslíte, že nějaký produkt, který se letos dostal až do finále, by si Zlatou korunu nakonec zasloužil, dejte mu svůj hlas. Třeba Vámi tipovaný produkt nevyhraje, ale můžete vyhrát vy. Jednou z mnoha cen je například zájezd od CK Fischer.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená