FinExpert.e15.cz

Soutěž: MasterCard ocení fotografie „k nezaplacení“

Autoři deseti vítězných fotografií získají letos v létě od společnosti MasterCard luxusní dovolenou v hodnotě 100 000 Kč v soutěži, která podporuje placení kartami v zahraničí. Dalších 12 průběžných vítězů soutěže, kteří vyhrají nevšední zážitek, určí veřejnost.

Držitelé platebních karet MasterCard a MasterCard Electronic, kteří v období od 10. června do 31. srpna 2007 zaplatí v zahraničí kartou, se mohou zúčastnit soutěže o jednu z 10 dovolených za 100 000 Kč dle vlastního výběru a řadu dalších hodnotných cen. Podmínkou je zaslání fotografie, na níž bude zobrazen co možná nejlepší „Okamžik k nezaplacení“.

Všechny zaslané obrázky budou zveřejněny na internetových stránkách www.mastercard-soutez.cz, kde bude současně probíhat veřejné hlasování o nejlepší fotografii týdne. Každý týden získá majitel fotografie s nejvyšším počtem hlasů poukaz od zážitkové agentury Allegria v hodnotě 10 000 Kč. Hlavní ceny v podobě dovolených od společnosti FIRO-tour v hodnotě 100 000 Kč rozdá MasterCard po skončení soutěže autorům deseti nejlepších fotografií. Hlavním kritériem při hodnocení vítězných fotografií bude nejvýstižnější naplnění motta soutěže: „Okamžik k nezaplacení“.

Soutěže, která navazuje na oblíbenou sérii reklamních spotů s názvem „Priceless“, se může zúčastnit každý držitel osobní platební karty MasterCard nebo MasterCard Electronic, který ji použije k platbě za zboží či služby na kterémkoliv obchodním místě mimo území České republiky a to v již zmíněném období od 10. června  do 31. srpna 2007. Fotografie s popiskem, proč je pro ně zachycený okamžik „k nezaplacení“, mohou soutěžící posílat přes internetovou stránku www.mastercard-soutez.cz nebo poštou na adresu „Okamžik k nezplacení“, Riegrovy sady 28, 120 00 Praha 2.

„Cílem soutěže je motivovat naše klienty k používání platebních karet v zahraničí. Platby kartou v zahraničí s sebou přinášejí v porovnání s platbou v hotovosti řadu výhod, jakými jsou například výhodný směnný kurz nebo vyšší bezpečnost,“ říká Ján Čarný, generální ředitel společnosti MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko. „K platebním kartám jsou navíc často vázány různé doplňkové služby, jako je cestovní pojištění či pojištění odpovědnosti za škody.“

Používání platebních karet v zahraničí má svá specifika. „Před odjezdem do zahraničí doporučujeme klientům, aby se informovali u své banky v jaké výši mají u svých karet nastavené limity používání – např. limit pro výběr z bankomatu nebo týdenní limit. Před odjezdem do zahraničí by měl každý držitel zvážit, zda by si neměl nastavení limitů upravit,“ doporučuje Ján Čarný.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená