FinExpert.e15.cz

SODEXHO PASS: Nyní vše pod jedinou značkou

Značka Sodexho pokryje pestrou škálu nejrůznějších služeb.

Všechny společnosti patřící do nadnárodní skupiny Sodexho Alliance budou na českém trhu nyní působit pod společným sjednocujícím logem. Společnosti Sodexho Pass ČR, Sodexho společné stravování a služby, Sodexho - školní jídelny a Altys, které zůstanou i nadále samostatnými právními subjekty, změní svou vizuální identitu. Společná značka Sodexho tak pokryje  řadu různých oblastí poskytování služeb od stravování přes facility management, motivaci a zaměstnanecké výhody až po věrnostní a incentivní programy. Všechny společnosti spojí také nový společný slogan – „S námi je každý den lepší“ (v celosvětovém originále  „Making every day a better day“). Připravují se i úplně nové webové stránky www.sodexho.cz.

„Hlavním cílem je posílit moderní, jednoznačně rozpoznatelnou celosvětovou značku Sodexho. Sjednocení všech aktivit pod jednu silnou značku nám dává novou příležitost využít synergického efektu ve vztahu ke všem našim klientům ve všech oblastech podnikání jednotlivých společností patřících do rodiny Sodexho,“ vysvětluje Miroslav Sedlák, generální ředitel Sodexho Pass ČR a dodává: „Sodexho je už dnes společností pokrývající mnoho oblastí. V různých zemích a na různých trzích však působí pod různými značkami. Chceme tedy především posílit povědomí našich zákazníků, jakou šíři služeb jim může Sodexho pod jedinou značkou nabídnout.“

Změna vizuální identity ovlivní i služby jednotlivých společností. Například všechny poukázky na produkty a služby, které bude Sodexho i nadále vydávat, dostanou rovněž zcela nový vzhled. Z poukázek zmizí piktogramy a nahradí je nový dominantní prvek – hvězda. Jednotlivé poukázky se pak mezi sebou odliší rozdílně barevným názvem Pass. Změny se chystají i v oblasti společného stravování a facility managementu.

Mezinárodní skupina Sodexho Alliance založená v roce 1966 ve Francii je nejvýznamnějším světovým poskytovatelem komplexních služeb. Dnes působí v 76 zemích světa na všech kontinentech. Zaměstnává 324.000 pracovníků. Na českém trhu působí několik společností patřících do Sodexho Alliance.

Sodexho Pass Česká Republika a.s. je největším distributorem poukázek v ČR. Kromě stravenek nabízí další poukázky v oblasti zaměstnaneckých výhod (na dovolenou, sport, kulturu, zdraví a vzdělávání) a věrnostních a incentivních programů. Právě v oblasti nových „nestravenkových“ služeb se společnosti velmi daří. Z výsledků za právě uplynulý fiskální rok vyplývá, že společnost v této nové oblasti dosáhla nárůstu prodeje přes 100 procent. Díky jednoduché administrativě, celorepublikovému pokrytí pobočkami a síti téměř 7000 smluvních partnerů je o poukázky velký zájem.

Sodexho společné stravování a služby s.r.o. je jedním z lídrů na českém trhu stravovacích služeb. Zajišťuje stravování průmyslovým a obchodním společnostem,  armádě a dalším institucím.

SODEXHO - školní jídelny, s.r.o. provozuje stravovací služby pro školská zařízení.

Altys, a.s. poskytuje služby facility managementu (podpůrné a administrativní služby a
technické a technologické služby pro budovy).

Celkový obrat skupiny Sodexho v ČR dosahuje více než 7 miliard korun.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená