FinExpert.e15.cz

Sníte o vlastním podnikání? Už neváhejte, nejste na to sami

(Inzerce) Odstartovat podnikání nejde bez značné dávky odvahy a podpory okolí. Právě odvaha začínajících podnikatelů v ČR v poslední době roste.
Sníte o vlastním podnikání? Už neváhejte, nejste na to sami

Pro ekonomiku je to pozitivní signál, že důvěra ve vlastní schopnosti a budoucnost roste. Pro ty, co ještě váhají, zda začít podnikat, mají jasný vzkaz vítězové letošního ročníku grantového programu Komerční banky „Nastartujte se“, který zní: Nebojte se a začněte!

Klepněte pro větší obrázek

Program Nastartujte se, jehož hlavním cílem je podpora nové podnikatelské generace, jasně ukazuje, že mladí lidé si v podnikání věří, mají nové nápady, odvahu překonávat těžkosti a motivaci uspět. Ale také vědí, že ve svých začátcích naleznou podporu nejenom v rodině nebo u přátel, ale také u své banky. Takový přístup by měl inspirovat každého, kdo s rozjezdem svého vlastního podnikání dosud váhá.

Na webu www.nastartujtese.cz najdete inspirativní příběhy účastníků ze dvou ročníků grantového programu.

Bankovní služby pro start podnikání zdarma

Banky dnes podnikatelům nabízejí daleko více, než jen vedení účtu a další standardní služby. Dalo by se říct, že jsou poradním centrem a partnerem v podnikání. Komerční banka nabízí svým klientům nejen širokou pobočkovou síť po celé České republice, ale také komplexní nabídku služeb dle daných požadavků klienta.

Produkt, který usnadní podnikání a který je možné upravit podle skutečných potřeb, je oblíbený Profi účet od Komerční banky. Začínající podnikatelé získají s Profi účtem vše, co pro start podnikání potřebují – běžný účet s měsíčním elektronickým výpisem, bezkontaktní platební kartu, ovládání účtu přes internet i telefon a deset bezplatných transakcí každý měsíc. Vedení Profi účtu mají začínající podnikatelé zdarma. Stačí jen provést měsíčně alespoň jednu aktivní transakci, například zadat platbu přes internetové bankovnictví nebo zaplatit kartou, a poplatky naúčtované v jednom měsíci jsou následující měsíc v plné výši vráceny.

Na rozjezd pomůže 30 000 Kč

Začátek každého podnikání je neoddělitelně spojený s potřebou peněz a výkyvy finančních prostředků na účtu. I tato situace má své řešení, protože banky stále více důvěřují začínajícím podnikatelům a snaží se jim jejich náročné začátky ulehčit. Příkladem je opět Komerční banka. V těchto situacích nabízí možnost využít předschválený finanční limit, a to pro plánované i neplánované výdaje. Podnikatelé si mohou sjednat kreditní kartu s limitem 30 000 Kč nebo je pro ně ve stejné výši připravený povolený debet , který lze čerpat na podnikatelském účtu. Obě varianty mohou získat všichni živnostníci bez dokládání příjmů a bez ohledu na historii podnikatelské činnosti.

Potřebné rady a informace na jednom místě

Na webu www.nastartujtese.cz najdete nejen inspiraci, ale po registraci získáte přístup i k zajímavým nabídkám, které poskytují partneři programu. Jedním z partnerů je portál pro začínající podnikatele www.ipodnikatel.cz. Všichni registrovaní návštěvníci mají nárok na zvýhodněné členství v klubu Můj iPodnikatel, v rámci kterého mohou využít poradnu s odborníky nebo e-learningové kurzy.

Komerční banka spolupracuje v oblasti podpory začínajících podnikatelů s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR v rámci jejich projektu „Svou cestou – Young Business“. Ten má za cíl motivovat mladé lidi k podnikání, a to formou workshopů, setkání s podnikateli, networkingu, aktualit a tipů na zajímavé akce a programy.

Aktuální dění ze světa začínajících podnikatelů a zajímavé tipy pro rozjezd vlastní firmy najdete také na https://www.facebook.com/nastartujtese.cz.

Co potřebují podnikatelé v oblasti financí?

  • Mít spolehlivého poradce.
  • Spořit čas a náklady.
  • Neplatit za věci, které nepotřebují.
  • Ovládat firemní finance z libovolného místa pomocí počítače, mobilu či telefonu.
  • Možnost získat finanční rezervu, například díky povolenému debetu.
  • Být informovaný o pohybech na účtu, například formou SMS, emailu nebo faxu.
  • Garantovanou úroveň kvality služeb.

 

 

 

 

 

 

 

Zjistěte, jak těmto potřebám odpovídají služby a produkty Komerční banky. Založte si Profi účet jednoduše on-line na www.kb-online.cz.

Další článek


 

Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená