FinExpert.e15.cz

SMART WINGS: Od června létáme i do Benátek a Barcelony

Smart Wings, první české nízkorozpočtové aerolinie provozované největší českou soukromou leteckou společností Travel Service, začnou od června provozovat pravidelné linky do italských Benátek a španělské Barcelony. Linka do Benátek bude provozována od 1. června 4-krát týdně, do Barcelony od 15. června 3-krát týdně. Smart Wings i letos přichází s nabídkou leteckého spojení do destinací, které mnoho dopravců na přímých pravidelných linkách z Prahy nenabízí, a které na trhu pro individuální turistiku chyběly. Od června budou letadla Smart Wings směřovat několikrát týdně do přímořských letovisek u Středozemního moře - Haraklion, Palma de Mallorca a Larnaca.

Smart Wings dnes létají na pravidelných linkách do mnoha významných metropolí - Paříže, Říma, Milána, Amsterdamu či Madridu. Barcelona se po Madridu a Palmě de Mallorca stane již třetí španělskou metropolí, a Benátky již třetím italským městem, kam budou oranžovo-modrá letadla směřovat. Frekvence leteckého spojení mezi Prahou a Madridem se navíc koncem roku 2005 významně zvýšila a to díky code-share spolupráci se španělskými aeroliniemi Air Europa. 

Letenky na všechny lety Smart Wings je možné zakoupit již od 990, - Kč bez poplatků. Na pravidelných linkách létají Boeingy 737-500. Kapacita letadel dosahuje 131 míst. Smart Wings na pravidelných nízkorozpočtových linkách přepravily za dvacet měsíců provozu více než 425 tisíc cestujících.
 
Smart Wings díky plnohodnotnému prodeji přes internet je dnes schopen zajistit kompletní prodejní servis jak pro individuální cestující, tak pro cestovní agentury, tour operátory, prodejce letenek či korporátní klientelu. Letenky si cestující mohou rezervovat a kupovat nejen online na webových stránkách www.smartwings.net, ale také telefonicky, v cestovních kancelářích a u všech prodejců letenek. Prodej letenek Smart Wings přes internet tvoří 62% všech svých prodejů.
Prostřednictvím webu si cestující mohou provést také on-line rezervaci hotelů či si on-line půjčit automobil v každé destinaci, do které letadla v barvách Smart Wings směřují.

Další článek 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená