FinExpert.e15.cz

Službu ČSOB Premium využívá již přes 10 000 klientů

Praha, 15. srpna 2016

Nová služba ČSOB Premium se těší velké oblibě ze strany klientů. Od jejího spuštění na začátku června ji využívá již více než 10 tisíc klientů, kteří nejvíce oceňují bohatou škálu pojištění v rámci balíčku služeb, osobního bankéře, benefity spojené s platebními kartami jako například výběry ze všech bankomatů po celé České republice i v zahraničí zdarma a exkluzivní možnosti investování. 

„Těší nás velký zájem ze strany stávajících i zcela nových klientů, klienti ze schůzek odchází skutečně nadšeni a až 96 % z nich by nás doporučilo svým známým a přátelům. Díky této novince jsme získali mnoho nových investorů a také nových prvopojistitelů. Pečlivě klientům nasloucháme a přijímáme jejich podněty na další rozvoj,“ hodnotí zájem Michal Prokeš, lídr programu ČSOB Premium. 

Nová služba ČSOB Premium je určena klientům, kteří disponují příjmem nad 50 tisíc korun měsíčně, nebo mají v rámci skupiny úspory minimálně 1,5 milionu korun, nebo hypotéku ve výši alespoň 3 milionů korun, přičemž stačí splnit jednu z uvedených podmínek. Exkluzivní nabídka ČSOB Premium obsahuje nad rámec standardu řadu zcela unikátních produktů, u těch obvyklých pak přináší mnoho materiálních benefitů navíc. Všechny produkty i služby ČSOB Premium mají jediný cíl, a to maximálně klientům zjednodušit a zpříjemnit život. 

V rámci balíčku Premium získají klienti tzv. Premium konto s většinou běžných platebních operací zdarma, s devizovým účtem v jedné ze tří měn (EUR, USD, GBP) a také neomezené výběry z bankomatů v České republice i po celém světě zdarma z jakéhokoliv bankomatu, a to s nejprestižnější debetní kartou Visa Infinite. Součástí nabídky pro prémiové klienty jsou i exkluzivní investiční produkty a pojištění, přičemž je možno výběru mezi pojištěním internetových rizik, odpovědnosti či právní ochrany.

Z hlediska samotné obsluhy nabízíme klientům prvotřídní péči. Klient může využívat služeb Premium bankéře na pobočce či bankéře vzdáleně na telefonu. Vzdáleného bankéře využívá již několik stovek klientů služby ČSOB Premium a zájem dále roste. Prémiovými bankéři jsou pečlivě vybraní odborníci s dlouholetými zkušenostmi.

Klient v ČSOB Premium může také využít služeb osobního asistenta. „Osobní asistent již pomohl stovkám klientům – od zabezpečení i těžko dostupných vstupenek až například po zajištění fotografie Cristiana Ronalda s vlastnoručním podpisem či pomoci při autonehodě rodičů klienta v zahraničí,“ upřesňuje Michal Prokeš. Klienti využívají asistenta i v souvislosti s plánováním dovolených a výletů, a to jak u nás, tak v zahraničí. 

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená