FinExpert.e15.cz

SKYEUROPE: SkyCorporate program šetří podnikům až 40% jejich cestovních nákladů

 SkyEurope Airlines výrazně snižují náklady na leteckou dopravu obchodníků a podnikatelů. Program SkyCorporate šetří mezi 30 a 40 procenty nákladů na obchodní cesty. S platností nového zimního řádu (28. října 2007) se spojením do hlavních evropských měst dvakrát denně se SkyEurope stávají hrozbou korporátních programů tradičních dopravců. Plná flexibilita, excelentní služby na palubě, on-line kontrola rezervací, destinace obsluhované výhradně novými letadly Boeing 737-700 NG s průměrným stářím 8 měsíců - Žádná letecká spoelčnost na světě k dnešnímu dni neprovozuje mladší flotilu! Všechny tyto atributy jsou cestou kd osažení cíle SkyEurope – zdvojnásobit počet byznys cestujících na linkách společnosti.

SkyCorporate, původně představený počátkem letošního roku, se zaměřil především na střední podniky do padesáti zaměstnanců, které chtějí přísně kontrolovat své náklady, aby si zachovaly efektivitu a ziskovost. Jedna z těchto firem Montáže Brož z Pardubic se stala klientem SkyCorporate na jaře tohoto roku, a je od té doby pravidelným zákazníkem. 

“Naše společnost potřebuje ročně přibližně 700 letenek od různých dopravců.  Protože se často rozhodujeme den nebo dva před odletem, naše letenky byly často velmi drahé. S programem SkyCorporate můžeme rezervovat za garantovanou a velmi dobrou cenu dokonce i jen několik minut před odletem,” říká Jiří Brož, instalations manager společnosti. “V porovnání minulosti s možnostmi nového SkyCorporate programu ušetříme okolo 30 až 40 procent našich nákladů na letenky. Společně s jednoduchým použitím kódů B2B a rychlou a spolehlivou rezervací nabízí SkyEurope pro naše podnikání nejlepší řešení”.

Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEurope dodává: “SkyCorporate jsme vytvořili především proto, abychom mohli nabídnout nejnižší tarify opravdu každé firmě nebo kanceláři, která potřebuje plánovat obchodní cesty co nejefektivněji – s plnou flexibilitou a pohodlím a za vynikající cenu. Nyní, kdy jsme výrazně vylepšili také náš produkt přidáním frekvencí letů a nových destinací, jsem si jistý, že přitáhneme pozornost všech byznys klientů, kterým nejsou lhostejné jejich cestovní výdaje.”

SkyCorporate: 

  • Plná flexibilita při rezervaci letenek až do 40 minut před odletem
  • Změny v rezervaci bez omezení a poplatků (jméno cestujícího, datum a čas odletu, plná refundace letenek zrušených do 2 hodin před odletem)
  • Jednoduchá rezervace přes B2B login na stránkách www.skyeurope.com nebo telefonicky na čísle +420 246 096 096
  • e-ticketing – rezervace potvrzená e-mailem
  • měsíční přehled vyčerpaných letenek
  • Přímé lety z Prahy do Paříže, Bruselu, Neapole, Amsterdamu, Říma, Milána, Barcelony, Kodaně, Athén
  • Od října nové linky do Londýna, Benátek, Bratislavy a Košic.
Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená