FinExpert.e15.cz

SkyEurope představily nový Boeing 737–700 NG s tváří Adriany Sklenaříkové

SkyEurope, nejvýznamější středoevropská nízkonákladová letecká společnost, představila svůj Boeing 737-700 NG ozdobený tváří známé slovenské modelky Adriany Sklenaříkové-Kerembeu. Letadlo budou moci obdivovat především cestující SkyEurope, kteří létají z Prahy - stroj má domovskou základnu v Ruzyni.

Adriana Sklenaříková-Karembeu, generální ředitel SkyEurope Christian Mandl, a předseda představenstva společnosti Alain Skowronek pokřtili letadlo za velké pozornosti médií i zájmu obchodních partnerů. Stroj má imatrikulaci OM-NGA a nese jméno “Adriana”.
Tvář Adriany Sklenaříkové se objevila na letadle Boeing 737 SkyEurope už podruhé. V roce 2003 ozdobila Adrianina fotografie tehdy první letadlo 737-500 ve flotile společnosti. Dnes ale SkyEurope operují už 16 letadel Boeing 737, ze kterých pět zcela nových strojů ve verzi 737-700 NG bylo dodáno letos.

Adriana Sklenaříková v obležení fotografů před Boeingem 737-700 SkyEurope, který nese jméno „Adriana“. Bratislava 14. 9. 2006

Klepněte pro větší obrázek

SkyEurope jsou hrdé na to, že znovu získaly Adrianu pro prezentaci na nejmodernějším, nepohodlnějším a nejnovějším letadle ve flotile SkyEurope - Boeingu 737-700 NG s wiglety na koncích křídel.

SkyEurope má v představování krásných žen ve spojitosti se svými letadly dlouhou tradici. Po prvním stroji s Adrianinou tváří v roce 2003 společnost o rok později získala pro spolupráci také tehdejší Miss Evropy Zsuzsanu Laky z Maďarska. Letos se na dalším stroji SkyEurope objevila další kráska – Miss Rakouska 2006 Natascha Batinic.
Nově představené letadlo s Adrianou je ale vůbec první z letadel SkyEurope nové generace, které nese na svém trupu tvář modelky.

“Jsme velmi rádi, že Ardiana přijala naši nabídku, a spojila své světově proslulé jméno s naší společností. SkyEurope se znovu ukazují jako pokroková a úspěšná mezinárodní společnost”, řekl Christian Mandl, generální ředitel SkyEurope.

Alain Skowronek, předseda představenstva SkyEurope dodal: “V mnoha evropských zemích je už jméno Adriany se SkyEurope spojováno, usmívala na cestující už z prvního letadla Boeing, které naše společnost provozovala. Nová příležistost přinášet Adrianin úsměv na evropské nebe je pro nás velkou ctí.” 

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená