FinExpert.e15.cz

SkyEurope Airlines získaly v Rakousku ocenění “Letecká společnost roku 2006“

SkyEurope, vedoucí středoevropská nízkonákladová letecká společnost s hrdostí oznamuje, že se stala držitelem prestižního ocenění “Airline of the Year 2006”, kterou uděluje rakouský Business World Magazine.

Cena byla zástupcům SkyEurope předána na galavečeru ve Vídni 21. září 2006. Porota ocenila SkyEurope za pokračující expanzi ve střední a východní Evropě, schopnost zlepšování svého produktu a s ním spojených služeb, a za spolehlivost a kvalitu.
SkyEurope přepravily v srpnu 350 000 cestujících, letos otevřely už pátou základnu v Praze, a představily svým cestujícím zcela nové Boeingy 737-700NG vybavené winglety a koženými sedadly. Společnost se řadí mezi nejspolehlivější dopravce v Evropě z pohledu dodržování letového řádu a příletů načas, a to přesto, že operuje i z velmi vytížených letišť. Neustále jsou představovány nové služby, které přinášejí skutečnou přidanou hodnotu cestujícím – například možnost rezervace konkrétního sedadla nebo potvrzení rezervace na mobilní telefon, a v neposlední řadě také nabídku italského espressa na palubě. Gerhard Fürnkranz, vydavatel Business World Magazine, předal ocenění do rukou produktového ředitele SkyEurope Airlines Ralpha Preclika.

“Získání tohoto prestižního ocenění je pro nás velkou ctí. Pro tým zaměstanců SkyEurope je to především odměna za úspěšné zavedení inovativních projektů, které dělají ze SkyEurope nejdynamičtější středoevropskou nízkonákladovou leteckou společnost. Naším hlavním cílem zůstává zlepšování služeb pro naše zákazníky,” řekl Ralph Preclik, produktový ředitel a country manažer pro Rakousko.

O SkyEurope Airlines

SkyEurope Airlines byly založeny 6. září 2001 Christianem Mandlem a Alainem Skowronkem. Se základnami v Praze, Bratislavě, Budapešti, Krakově a Varšavě jsou SkyEurope největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě. SkyEurope operují 73 linek do 37 destinací v 19 evropských zemích. Ve flotile je 16 letadel Boeing 737.

SkyEurope Airlines objednaly až 32 letadel Boeing Next-Generation 737-700 (na jedenáct z nich má společnost opci). Prvních 21 pevně objednaných strojů se do flotily zařadí v letech 2006 – 2008, zbývajících 11 letadel bude dodáno do konce roku 2010.

SkyEurope jsou obchodovány na burzách cenných papírů ve Vídni a Varšavě od 27. září 2005.

Další článek


 

 


Další články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená