Česká spořitelna připravuje drobná vylepšení služeb Servis 24, pokud jste klienty, musíte se tedy připravit na odstávku. Ta potrvá od pátku 17. 1. 2014 23:00 do soboty 18. 1. 2014 večerních hodin a bude se týkat těchto služeb:
- Servis 24 Internetbanking (www.servis24.cz),
- Servis24 Telebanking (956 777 956),
- Servis 24 GSM banking,
- Servis 24 Mobilní banka,
- Infolinka (800 207 207)
- Portál sKontakt určený ke správě platebního účtu sKarta (www.skontakt.cz), informační část pro sKartu bude v provozu.
V sobotu 18. ledna 2014 budou také mimořádně zavřeny všechny víkendové pobočky. Během odstávky můžete své platby zadávat pomocí všech bankomatů a platbomatů České spořitelny.
Na co se můžete těšit?
- Nastavení Informačních SMS: upozorňující SMS při určité události (výběry kartou v bankomatu, platby kartou, neprovedené platby nebo trvalé příkazy a souhlasy s inkasem, připomínka nesplaceného kontokorentu)
- Posunutí času zpracování plateb z 20:00 na 23:00
- Servis 24 Mobilní banka:
Grafické zlepšení aplikace ve stylu iOS 7
Zobrazení počtu bodů věrnostního programu iBOD
Zobrazení kontaktůvašeho osobního bankovního poradce a další novinky.