FinExpert.e15.cz

S Koupito.cz nakoupíte na splátky v každém e-shopu. Rychle a férově

Praha, 4. srpna 2016

Koupito.cz je jedním z inovativních projektů společnosti Home Credit, který od 1. srpna 2016 přechází do ostrého provozu. Testovací fáze potvrdila, že zákazníci oceňují především možnost nákupu na splátky ze všech e-shopů v České republice, jasné a jednotné podmínky úvěru a osobní přístup při uzavírání úvěrové smlouvy.

V Česku pravidelně nakupuje na internetu přes 40 % obyvatel. Ne každý zákazník si může dovolit zaplatit za zboží naráz a tak je odkázán na splátky, které e-shopy buď nabízí, nebo ne. Koupito.cz je nový internetový portál pro nákupy s rozloženou platbou, který umožňuje nakoupit na splátky ze všech tuzemských e-shopů za stejných podmínek.

Inovativní projekty stavíme na potřebách zákazníků

„Když přemýšlíme o nových projektech, vždy začínáme u zákaznických potřeb a frustrací, které při nakupování vznikají. Jinak tomu nebylo ani u Koupito.cz. Na českém trhu působí přes 27 tisíc e-shopů. Každý má jiný proces nákupu a jiné možnosti platby. Naprostá většina splátkové služby nenabízí. Větší obchody naopak nabízí splátkové služby za různých podmínek, často od více společností. S Koupito.cz nabízíme jeden nástroj, jednu službu, se kterou zákazník nakupuje hned, odkudkoli (až z pěti různých e-shopů najednou) a platí postupně, podle svého uvážení. Vždy s naprosto přehlednou nabídkou a přiznaným úrokem již při objednávce. Nic neskrýváme. I proto například využíváme živé operátory, kterých se zákazník může na cokoliv zeptat. Mimo jiné kontrolujeme i e-shopy jako takové, abychom zákazníka chránili a pomohli mu s nákupem,“ popisuje nabídku manažer Koupito.cz Zbyšek Pochylý.

Polidšťujeme proces schvalování smlouvy

V posledních letech se inovace ve finanční sféře mimo jiné zaměřují na automatizaci jednoduchých a opakujících se činností. V případě úvěrových produktů si lze představit například situaci, kdy klient vyplní žádost o úvěr na internetu a čeká na vyjádření e-mailem nebo textovou zprávou. Portál Koupito.cz přistupuje díky operátorům k zákazníkovi podstatně osobněji.

„Proces schvalování smlouvy je zákazníky většinou vnímán jako něco negativního. Chceme toto vnímání na českém trhu změnit. Jde o ochranu nejen nás, ale i zákazníka. Ověřením totožnosti chráníme ostatní před podvody. Ověřením finanční situace zase potvrzujeme to, že zákazníka půjčka příliš nezatíží a bude schopen vše splatit, aniž by se dostal do jakýchkoli potíží. I proto dohlížíme u všech inovačních projektů na tuto podstatnou složku,“ vysvětluje ředitel inovačního centra Home Creditu Pavel Kuhn.

V brzké době uzavře zákazník smlouvu do pěti minut

Do budoucna se připravuje celá řada vylepšení ve vzhledu i funkcích Koupito.cz. „Rádi bychom zákazníkovi nákup zpříjemnili a zjednodušili. Tak, aby bylo vše podle jeho specifických potřeb a co nejrychleji, cíl je jasný – do pěti minut hotovo. V Koupito.cz se snažíme o to, aby byla služba tak dobrá, že nikdo nebude chtít nakupovat jiným způsobem,“ doplňuje Pochylý.

Projekt Koupito.cz pochází z dílny inovací společnosti Home Credit, která svými inovativními projekty jako například Japonská půjčka, Zonky nebo Autotým prošlapává cestu k lidské a transparentní budoucnosti finančních služeb na internetu i mimo něj.

Další článekDalší články

Spouštíme nový FinExpert!

Spouštíme nový FinExpert!

Několik posledních měsíců jsme intenzivně pracovali na nové verzi webu FinExpert.cz.

5.  4.  2017  |  Ondráčková Kamila

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Sociální pojištění pro OSVČ v roce 2017

Zálohy živnostníků na sociální pojištění v roce 2017 porostou. Výše zálohy se vypočítává dle zisku v předchozím období. (aktualizováno)

4.  4.  2017  |  Gola Petr  |  9

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

Velká mapa malého podnikání: kde je konkurence, kde jsou příležitosti?

4.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš
Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

Aplikace Záchranka pomáhá už rok. Nic nestojí, ale může být k nezaplacení

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1
V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

V Praze je blaze. Z evropských regionů je v HDP na hlavu na 6. místě

3.  4.  2017  |  Pospíšil Aleš  |  1

Mzdová kalkulačka

Student
Držitel průkazu ZTP/P
Invalidita 1. nebo 2. stupně
Invalidita 3. stupně
Penze / rodičovská dovolená